Не пропусти

Працівники ТДВ «Вознесенськавтотранс» прийшли до Віталія Лукова із проханням про допомогу

02 листопада до міського голови Віталія Лукова звернулась ініціативна група працівників ТДВ «Вознесенськавтотранс» з приводу ситуації, яка склалась в сфері маршрутних перевезень містом.

Зі слів самих водіїв, зараз обстановка на підприємстві дуже складна. Це пов’язано з цілим комплексом проблем. По-перше, на водіїв постійно здійснюється великий зовнішній тиск. Так, часто з боку незаконного перевізника ПП «Ярошенко» в бік водіїв звучать погрози. На думку працівників ТДВ «Вознесенськавтотранс», даний підприємець не керується моральними принципами, та й Закон для нього нічого не значить. Працівники сприймають ці погрози, як цілком реальні, згадуючи що особа не понесла ніякого покарання після нападу на співробітників правоохоронних органів свого часу, то що вже говорити про них. Через це до підприємства не мають бажання приходити на роботу нові водії. Одразу після стажування, оцінивши умови та психологічну обстановку, молоді спеціалісти йдуть шукати іншу роботу. Діючим працівникам, а також тим, хто віддав підприємству десятки років свого життя та небайдужа його доля, терпець вже уривається. Працівники підприємства чекають від міської влади рішучих дій.

Віталій Луков заявив, що у випадку, якщо правоохоронні органи та інші контролюючі органи влади за два тижні не діятимуть в напрямку повернення незаконних учасників маршрутних перевезень в законну площину, міський голова особисто буде блокувати незаконну діяльність безвідповідального підприємця. Зі свого боку ж керівництво міста за ці два тижні поновить усі листи та звернення до відповідних правоохоронних та контролюючих органів. Також міський голова заявив про небайдужих жителів міста, які звертались до нього особисто та підтверджували свою готовність до рішучих дій. Ними також направлятимуться звернення у всі можливі органи та організації.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 • http://voz.gov.ua/novini/1252-pracivnyky-tdv-voznesenskavtotrans-pryishly-do-vitaliia-lukova-iz-prohanniam-pro-dopomogu.html

3 комментарии

 1. БЫВАЛЫЙ

  Ну дают,сами нарушают и Закон » О транспорте» и условия конкурса и еще требуют соблюдения
  каких-то правил. А Луков вместо того чтобы принять меры к нарушителям, сам планирует блокировать «незаконную деятельность» неугодного Пипии предпринимателя. Во мэр дает,такими действиями сам себе роет канаву.

 2. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

  Шановні Ви що вважаете, що в місті всі Д И Б І Л И
  по-перше, якщо на когось з водіїв здійснюеться псхихологічний тиск (то конкретно ким він здійснюеться (керівником підприемства «ПП Ярошенко», чи найманими працівниками данного підприемства) і в чому саме це заключаеться здійснення психологічного тиску)
  по-друге якщо на думку працівників ТДВ «Вознесенськавтотранс» на них здійснювався психологічний тиск, то чому вони прийшли до Лукова, а не в поліцію (я вбачаю що на протязі певного періоду часу на всіх пенсіонерів міста Вознесенська здійснюеться тиск і психологічний і єкономічний з боку ТДВ «Вознесенськавтотранс» в звязку з тим, що дане підприемставо в односторонньому порядку без всяких попереджень призупинило перевезення пільгової категорії пассажирів при цьому, що прес-служба Вознесенського виконкому , та мер міста в своему відео зверненні чітко заявили, що данне питання знаходиться на особистому контролі мера)
  по третє, якщо в місті перевізник в односторонньому порядку розриває договірні зобовязання, тим самим заподіяв шкоду як моральну, так і матеріальну близько 13 тисячам пенсіонерів, ми чомусь не бачимо від мера міста рішучих дій стосовно ТДВ «Вознесенськавтотранс» (як приклад заяв в відповідні органи, та блокування зі сторони транспортних засобів мера ТДВ «Вознесенськавтотранс»)
  по четверте чому такі заяви лунають тільки від ТДВ «Вознесенськавтотранс», а еще інші перевізники від них таких заяв чомусь не чутно.
  На мою думку, що Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, навмисне чи за вказівкою громадянам міста навязує мера (по типу а-ля Микола другий, царя, який вирішуе всі проблеми)
  І на останок я вважаю, що мера потрібно перевірити на психологічну, адекватність, поясню чому, коли правохоронні органи в місті Миколаеві,документували корупційні дії мера Миколаева, то мер Вознесенська викинув драбину з вікна (не знаю можливо здійснювали певні корупційні дії разом?), то такі заяви мера Вознесенська наводять на думку, що при вигляді працівників правохоронних органів він просто стрибне з вікна свого кабінету (тому, що у всіх його заявах, чітко вбачаються певні корупційні дії)

 3. БЫВАЛЫЙ

  Ціккаво, в офіційній пресі лунають заяви та заклики міського голови на користь перевізника Піпії М. , який порушує законодавство та договір на перевезення пільгового населення ,не приховане лобіюванняв інтересів цього перевізника, в яких на мою думку вбачаються корупційні дії мера , а правоохоронні органи нічого не бачуть та не чують. Мабудь сліпі, або ще щось.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.