Не пропусти

У РДА відбулась нарада з головами ОТГ та головами сільських рад

image

31 жовтня відбулась нарада з головами об’єднаних територіальних громад та головами сільських рад. Участь у нараді взяли: перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяна Панова, заступник голови райдержадміністрації Олена Козуб, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Торопін, керівники структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району, голови ОТГ та сільських рад.

Спершу виступив начальник управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області Олексій Черновалов, який підняв питання системи дистанційного обслуговування. З метою підвищення дієвості і ефективності процесу казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, інших клієнтів, Державною казначейською службою України впроваджена Система дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство». Дана система працює шляхом запровадження електронної форми обслуговування клієнтів з використанням надійних засобів електронного цифрового підпису та сучасних інтернет-технологій.

Як наголосив Олексій Черновалов, це дозволить оптимізувати витрати клієнтів, прискорити обробку інформації, скоротити час на казначейське обслуговування, зменшити кількість помилок та оперативно їх усувати.  Ним було висвітлено переваги системи дистанційного обслуговування та доведено інформацію щодо порядку дій для підключення до цієї системи. Керівник казначейської служби закликав розпорядників коштів активно брали участь у роботі системи дистанційного обслуговування.

img_20181031_093351

По питанню сплати податків до місцевого бюджету в розрізі ОТГ та сільських рад за 9 місяців поточного року доповів начальник Вознесенського управління ГУ ДФС у Миколаївській області Андрій Ігнатьев. За його словами надходження податків і зборів до загального фонду місцевих бюджетів за січень-вересень 2018 року склали 41,8 млн.грн.. Усіма бюджетами місцевого самоврядування виконано планові призначення січня-вересень 2018 року. Найбільші показники виконання серед бюджетів: Бузької ОТГ (154,2 %) та Прибужанівської ОТГ (136,5 %). Основними джерелами наповнення дохідної частини селищного та сільських бюджетів у 2018 році залишаються плата за землю та єдиний податок.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Тімотіна розповіла про особливості формування місцевих бюджетів на 2019 рік. Нині у районі вже розпочався бюджетний процес, зокрема – формування проектів місцевих бюджетів на 2019 рік Особливу увагу було приділено плануванню результативних показників бюджетних програм. Також, головних розпорядників  коштів місцевого бюджету було ознайомлено з новинами в законодавстві та проектами нормативних актів щодо складання місцевого бюджету у програмно-цільовому форматі.

img_20181031_090750

Про підготовку закладів охорони здоров’я району до роботи в осінньо-зимовий період та стан укладання декларацій з сімейними лікарями закладів охорони здоров’я населення району доповіла Людимла Дика, завгосп КНП «Вознесенський РЦ ПМСД». Вона звернулася до сільських голів с проханням співпраці щодо активнішого укладання декларацій населення з лікарями. Також завгосп наголосила на правилах пожежної безпеки у лікувальних закладах району щодо експлуатації газових котлів.

Начальник управління соціального захисту населення району Антоніна Житник доповіла з ряду питань, які стосувалися зокрема, створення безперешкодного доступу до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури району; забезпечення пільгами та грошової, матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевих бюджетів об’єднаних територіальних громад та сільських рад; забезпечення мало захищених верств населення засобами прийому сигналу цифрового мовлення за рахунок коштів територіальних громад.

Стосовно останнього з огляду важливості соціальної складової у цьому процесі, адже рівень забезпечення населення перетворювачами цифрового сигналу є вагомим чинником при переході на цифрове мовлення, обговорено можливість органів місцевого самоврядування виділити кошти на забезпечення окремих малозахищених верств населення засобами прийому цифрового сигналу. За для втілення в життя механізмів реалізації прав громадян на отримання повної, достовірної інформації у разі відключення аналогового телебачення. За даними управління соціального захисту населення потреба у цифровому телебаченні серед вказаної категорії громадян складає 3 383 особи в розрізі сільських рад.

Щодо питання безбар’єрного середовища, то керівник зазначила впродовж листопада по району буде проведено аудит доступності будівель, споруд прилеглої території та надання послуг на території сільських рад та ОТГ щодо створення належних умов для обслуговування мало мобільних груп населення. У Вознесенському районі знаходиться 162 об’єкти, з яких 23% не облаштовано.

Також присутні обговорили питання моніторингу за несанкціонованими сміттєзвалищами та їх ліквідація та організація та проведення заходів присвячених 95-ї річниці Вознесенського району та Дня працівників сільського господарства.

img_20181031_092038

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=57948

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.