Не пропусти

Керівнику одного з підприємств Вознесенська повідомлено про підозру у забрудненні довкілля

31 жовтня 2018 року, з урахуванням зібраних у кримінальному провадженні доказів та за погодженням з процесуальним керівником Вознесенської місцевої прокуратури, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 239 КК України (забруднення земель відходами, внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для довкілля), очільниці одного з підприємств м. Вознесенська.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у період з січня по травень 2017 року, за споглядової позиції керівника зазначеного підприємства, основним видом господарської діяльності якого є дублення і оздоблення шкіри, вичинка та фарбування хутра, допущено видалення у несанкціонованому місці виробничих відходів, утворених під час господарської діяльності підприємства, а саме витоку промислових відходів (рідини) на земельну ділянку за межами території підприємства, що призвело до забруднення земель хлоридами.

Порушення підприємством правил пов’язаних із утворенням та розміщенням відходів, призвело до забруднення земельної ділянки, площею 640 кв. м. шкідливими речовинами, що створило небезпеку для довкілля, та спричинило інтересам держави істотну шкоду в сумі понад 90 тис. грн.

Розслідування триває.

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

https://myk.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=239623

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.