Не пропусти

Передайте показники лічильників ПАТ «Миколаївгаз», уникніть непорозумінь при нарахуванні за спожитий газ

ustanovka-chetchika-gaza

ПАТ «Миколаївгаз» нагадує: щоб уникнути непорозумінь при нарахуванні за спожитий газ та отримувати рахунки лише за фактичними показаннями лічильника, необхідно щомісяця 1-го числа фіксувати показання свого лічильника газу та впродовж наступних 5-ти днів передати їх газорозподільному підприємству.

Передати покази лічильника можна будь-яким зручним способом: Відправити SMS-повідомлення на короткий номер 7104. Формат повідомлення: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, потім пробіл, потім ХХХХХ – 5 цифр з показаннями лічильника.

Зателефонувати за номером контакт-центру (0512) 777-104 або (067) 65-70-104. Через Особистий кабінет, зареєструвавшись на сайті 104.ua або у мобільному додатку 104 Mobile. Надіслати листа на електрону пошту за адресою: contact@mk.104.ua (вказавши ПІБ, номер особового рахунку, адресу та показання).

Попереджаємо! У разі неотримання показань лічильника від споживача у період з 1 по 5 число застосовується механізм планового нарахування відповідно до чинного законодавства (п.4. Глава 4. Розділ ІХ Кодексу газорозподільних систем).

Источник: izvestia.nikolaev.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.