Не пропусти

Кримінальна відповідальність за крадіжку двох алюмінієвих весел

23 жовтня 2018 року Вознесенським міськрайонний судом було ухвалено вирок відносно неповнолітнього громадянина З.

Суддя, головуючий у справі, — Миронова О.В.

Вироком суду було визнано доведеним, що 13.05.2018 року приблизно о 10.00 год., обвинувачений З. за попередньою змовою із особою, яка не досягла віку кримінальної відповідальності, маючи прямий умисел та корисливий мотив на таємне викрадення чужого майна, прибули до металевого вагончика, який розташований приблизно в 2 метрах від сітки, що огороджує територію домоволодіння потерпілого К. Усвідомлюючи, що за їх діями ніхто не спостерігає — здійснили підкоп до вагончику за допомогою фрагменту шиферного листа. В результаті чого, особа, яка не досягла віку кримінальної відповідальності, через отвір, що утворився в результаті підкопу — проник до приміщення вагончику звідки, через вищевказаний отвір передав обвинуваченому З. пару алюмінієвих весел, які належать потерпілому. Після чого, обвинувачений З. заховав викрадене майно на даху недобудованої одноповерхової споруди, що знаходиться неподалік вагончику. В ході слідства було встановлено, що вартість викрадених весел становила 970 гривень.

Розгляд справи відносно обвинуваченого З., який є неповнолітнім, відбувався за участю його захисника, представника служби в справах дітей та законного представника. Обвинувачення було підтримано прокурором та потерпілим.

Вироком суду неповнолітнього З. було визнано винним в скоєні злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна – крадіжка) і із застосуванням ст.69 КК України йому було призначено покарання у вигляді 1 року позбавлення волі. Обвинуваченого звільнено від відбування призначеного покарання, якщо він протягом одного року іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов’язки: періодично з’являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи та навчання.

Вирок не набрав законної сили та сторонам роз’яснено право на його оскарження.

Суддя-спікер Зубар Н.Б.

https://vs.mk.court.gov.ua/sud1407/pres-centr/news/581670/

1 комментарий

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.