Не пропусти

Відбувся обласний конкурс вокальних колективів і солістів-вокалістів «Діапазон»

image

20 жовтня в Миколаєві відбувся обласний конкурс вокальних колективів і солістів-вокалістів «Діапазон», спрямований на розвиток і популяризацію вокально-хорового жанру, відкриття нових талановитих виконавців, підвищення рівня виконавської майстерності учасників і поповнення їх репертуару патріотичними творами. У заході взяли участь понад 500 учасників із 16 ОТГ, 10 районів і трьох міст.

Конкурс проводився в номінаціях із різними манерами та стилями виконання: вокальні ансамблі, фольклорні колективи та солісти-вокалісти. Найкращі аматорські колективи та солісти-вокалісти своїми виступами не лише розважили всіх присутніх, але й наголосили на патріотизмі, любові до Вітчизни, батьківщини, сім’ї, оскільки кожен виконавець презентував конкурсну програму із двох різнохарактерних творів, один із яких був патріотичного спрямування.

Вознесенщину достойно представили колективи: народний ансамбль української пісні «Невичерпне джерело» Вознесенського районного організаційно-методичного центру (І місце), народний вокальний ансамбль «Вербиченька» с. Яструбинове Прибужанівської ОТГ (ІІІ місце) та солістка-вокалістка Сподіна Любов з Бузької ОТГ (ІІ місце).

Місію обрання переможців виконувало повноважне журі, до якого входили провідні фахівці вокально-хорового жанру Миколаївщини. На церемонії нагородження члени журі привітали всіх учасників колективу, проаналізували їх виступи, наголосили на позитивних моментах, указали певні недоліки і висловили побажання на майбутнє.

Усі колективи були нагороджені дипломами управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, кубками та подарунками. Колективи й виконавці, які посіли перші місця та Гран-прі, рекомендовані до участі у Всеукраїнському фестивалі пісенної творчості «Пісенний драйв».

А ми побажаємо нашим колективам нових творчих злетів!

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=57181

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.