Не пропусти

Відбулася 29 сесія Вознесенської районної ради

image

17 жовтня проведено пленарне засідання 29 сесії Вознесенської районної ради. Всі питання які було винесено на розгляд народних обранців, попередньо опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій Вознесенської районної ради. Розпочалась робота сесії під головуванням голови районної ради Івана Бурдіна. Про підготовку об’єктів соціальної сфери та комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 роки прозвітувала присутнім перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяна Панова.

Стосовно інформації Вознесенського ВП ГУНП України в Миколаївській області щодо стану боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результатів діяльності на території району, дане питання відклали за відсутності начальника відділу поліції по причині відпустки.

Під час роботи сесії депутатами було прийнято районну програму запобігання і лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2020 роки та внесено зміни до цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Вознесенського району на  2013 -2017  роки та продовження терміну дії у 2019 році.

В ході засідання розглянуто питання про передачу окремо індивідуально визначеного майна КНП «Вознесенський РЦ ПМСД» зі спільної власності територіальних громад сіл району у власність територіальної громади міста Вознесенськ.

Депутатами надано згоду на передачу цілісних майнових комплексів закладів освіти Новогригорівської сільської ради у власність територіальної громади міста Вознесенськ. Так само вчинили з передачею бібліотечних фондів Новогригорівки та Ракового.

На останок депутати затвердили проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних утворень с.Білоусівка в межах території Дорошівської сільської ради  (Дорошівська ОТГ) Вознесенського району Миколаївської області площею 248,642 га.

Затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 27,0000 га, яка надається в оренду ТОВ «НІК САН СТАР 2» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, розташованої в межах території Дорошівської сільської ради.

img_6750-1

img_6753-1

img_6757

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=57031

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.