Не пропусти

Прокуратура вимагає у судовому порядку звільнити самовільно зайняту земельну ділянку площею 22 га у Олександрівській ОТГ

Органи прокуратури Миколаївської області принципово реагують на незаконне використання землі сільськогосподарського призначення.

Так, Вознесенською місцевою прокуратурою із залученням головного спеціаліста відділу контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області виявлено факт самовільного зайняття особою земельної ділянки площею 22 га пасовищ на території Олександрівської об’єднаної територіальної громади Вознесенського району без належних правових підстав.

Встановлено, що у травні поточного року місцевий мешканець, не маючи будь-яких законних підстав, самовільно зайняв зазначену земельну ділянку та засіяв соняшником. Як наслідок, зазначеними протиправними діями спричинено державі шкоду у розмірі майже 30 тис. грн.

Не реагуючи на вимогу ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області звільнити земельну ділянку, місцевий мешканець продовжував незаконно використовувати її, що підтверджено відповідними актами обстеження та інформацією сільської ради.

Вказане стало підставою для подання місцевою прокуратурою до Вознесенського міськрайонного суду позову про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

https://myk.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=238190

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.