Не пропусти

Міський голова Віталій Луков бере участь у Міжнародному саміті мерів

safe_image

Прямо зараз в місті Києві відбувається міжнародний саміт мерів – неординарна подія в сфері місцевого самоврядування. На захід з’їхалося більше 150 мерів міст з восьми країн світу. В саміті бере участь і Вознесенський міський голова Віталій Луков.

Саміт проходить під патронатом Прем’єр-міністра України та за підтримки київського міського голови, а також Асоціації міст України.

Під час міжнародного саміту мери українських міст підпишуть маніфест про співпрацю з розвитку інновацій, який вже підписав мер Києва – Віталій Кличко. До кінця заходу до нього мають намір приєднатись ще 150 мерів.

За інформацією РБК-Україна, програма дводенного саміту передбачає роботу в різних форматах: виступи фахівців зі світовим ім’ям, воркшопи, презентації стартапів та індексу розвитку міст Deloitte, панельні дискусії, зустрічі «без краваток» та екскурсію простором UNIT City. Спеціальні панелі присвячені інклюзивності міст та взаємодії міста і бізнесу. Серед спікерів – представники Канади, Ізраїлю, Словаччини, Аргентини, Швеції, Великої Британії та Польщі. Особливу роль на саміті відіграють Нідерланди: офіційним партнером події виступає StartupAmsterdam, відповідальний за розвиток Амстердаму, а почесним гостем є принц Нідерландів Константин, який займається розвитком стартап-середовища.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/kieve-nachalsya-mezhdunarodnyy-sammit-merov-1511871734.html

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

https://l.facebook.com/l.

У столиці відкрився Міжнародний саміт мерів, організований Western NIS Enterprise Fund.  Понад 150 українських очільників міст та лідерів місцевого самоврядування з восьми країн світу зібрались, аби поділитися досвідом впровадження інновацій.

Програма дводенного саміту передбачає роботу в різних форматах: виступи фахівців зі світовим ім’ям, воркшопи, презентації стартапів та індексу розвитку міст Deloitte, панельні дискусії, зустрічі «без краваток» та екскурсію простором UNIT City. Спеціальні панелі присвячені інклюзивності міст та взаємодії міста і бізнесу. Серед спікерів – представники Канади, Ізраїлю, Словаччини, Аргентини, Швеції, Великої Британії та Польщі. Особливу роль на саміті відіграють Нідерланди: офіційним партнером події виступає StartupAmsterdam, відповідальний за розвиток Амстердаму, а почесним гостем є принц Нідерландів Константин, який займається розвитком стартап-середовища.

«Сильні країни постають лише з сильних громад, тому пріоритетною є підтримка агентів змін на місцях, які готові трансформувати життя українців, — говорить Ярослава Джонсон, президент і головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund. – Саме тому ми вдруге проводимо саміт мерів для обміну досвідом, презентації найкращих практик побудови міст, залучення містян до впровадження інновацій».

Під час саміту мери-учасники підпишуть маніфест про співпрацю та взаємодію у розвитку інновацій. Першим свій підпис поставив голова Київської міської держадміністрації Віталій Кличко.

До кінця саміту приєднатися до нього мають нагоду близько 150 українських очільників міст, що беруть участь у події як спікери та гості. Після цього текст маніфесту опублікують на сайті, і будь-який мер може підписати його онлайн. Мета документу – стимулювати українських мерів до інновацій, співпраці з технологічними стартапами, бізнесом, креативними індустріями та мистецькими групами.

У Києві розпочався Міжнародний саміт мерівУ Києві розпочався Міжнародний саміт мерівУ Києві розпочався Міжнародний саміт мерівУ Києві розпочався Міжнародний саміт мерівУ Києві розпочався Міжнародний саміт мерівУ Києві розпочався Міжнародний саміт мерівУ Києві розпочався Міжнародний саміт мерівУ Києві розпочався Міжнародний саміт мерівУ Києві розпочався Міжнародний саміт мерівУ Києві розпочався Міжнародний саміт мерівУ Києві розпочався Міжнародний саміт мерів

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.