Не пропусти

На Вознесенщині вшанували ветеранів

3 жовтня, у Центральній районній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка відбулась дружня зустріч голів первинних ветеранських організацій району з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку.

Почесне зібрання привітала заступник голови райдержадміністрації Олена Козуб, голова районної ради Іван Бурдін, начальник управління соціального захисту населення Антоніна Житник, заступник директора ПрАТ «АКЗ» Олексій Куркотілов, голова Вознесенської районної ради ветеранів Раїса Захарова.

imageimg_20181003_091939

«Дуже рада бачити Вас в повному складі. Не можу сказати, що це день людей похилого віку. Ні це не про вас! Правильніше сказати День мудрості, доброї поради, людини з активною громадською позицією. Велика вдячність за те, що відстоюєте інтереси тих, хто поруч з вами. За вплив на  життєві негаразди, які трапляються в житті. У громадах, де ви проживаєте – маєте повагу. Будьте здоровими, щасливими, сім’ям вашим бажаємо добра, мирного неба», — поздоровила Олена Козуб.

«Кожен з вас прожив гідне життя. Дякую Вам шановні за працю, здоров’я, удачі. Зі святом людей поважного віку», — привітав Іван Бурдін.

Олексій Куркотілов висловив щирі побажання з нагоди святкування та вручив матеріальне заохочення від підприємства.

Традиційним та дуже приємним стало вручення грамот райдержадміністрації та районної ради активістам ветеранського руху.

Тепла, радісна атмосфера зустрічі не залишила байдужими жодного з присутніх у залі. Тому, не зважаючи на роки, сильні та молоді духом голови ветеранських організацій району знайшли хвилинку і для співу, і для спогадів, і для щирих привітань один одного.

Зі святом вас, шановні люди поважного віку!

 img_6727

img_6712

 img_20181003_092024

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=56269

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.