Не пропусти

Прокуратура виявила факт укриття заподіяння умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження 71-річній підопічній посадовими особами Вознесенського геріатричного пансіонату

 

Вознесенською місцевою прокуратурою, під час здійснення перевірки стану захисту прав людини в діяльності Вознесенського геріатричного пансіонату, виявлено факт заподіяння умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження 71-річній підопічній цього закладу, який укрито адміністрацією  установи.

За принципової позиції місцевої прокуратури відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КК України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, таке, що спричинило тривалий розлад здоров’я).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 11 вересня поточного року, 52-річний підопічний Вознесенського геріатричного пансіонату, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних стосунків, заподіяв потерпілій  тілесне ушкодження середньої тяжкості.

1 жовтня 2018 року, за результатом розслідування кримінального провадження, процесуальним керівником Вознесенської місцевої прокуратури затверджено обвинувальний акт, який направлено до Вознесенського міськрайонного суду для розгляду по суті.

Максимальна санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 3 років.

Окрім того, прокуратурою розпочато досудове розслідування за фактом неналежного виконання службовими особами Вознесенського геріатричного пансіонату своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди  охоронюваним правам, свободам та інтересам окремих громадян, за попередньою правовою кваліфікацією – ч.1 ст. 367 КК України.

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

https://myk.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=238066

1 комментарий

  1. Олександр

    Директор Вознесенського геріатричного пансіонату є депутатом Вознесенського міської ради від партії «Опозиційний блок», яка без винятку завзято і віддано підтримує всі пропозиції мера, забуваючи при цьому про свою присягу виборцям.
    Я, більше ніж упевнений, що цей директор залишиться на своїй посаді як цінний представник адмінресурсу в нечистоплотних руках місцевої влади.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.