Не пропусти

Фото дільничих поліції у Вознесенську

 

zabrodskiy

ДОП старший лейтенант поліції Забродський Сергій Миколайович

lagun

  ДОП капітан поліції   Лагун  Юрій Сергійович

 

orlov

ДОП лейтенант поліції Орлов Володимир Сергійович 

papuk

   ДОП капітан поліці  Папук Олександр Вікторович

 

Знайомтесь, ваш дільничний офіцер поліції!

«Хто мій дільничний?» питання, на яке Вознесенці шукають відповідь. Як показали результати дослідження, проведеного в місті Фонд громади Вознесенська  в рамках проекту «Діалог громадськості, влади та поліції задля безпеки в місті» за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (#PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади:

 • 82% опитаних не знають свого дільничного;
 • лише 5% опитаних звернуться за допомогою до свого дільничного;
 • лише 3% звернень громадян до поліції відбуваються через дільничного офіцера поліції….

Реформа МВС – позаду. Вона подарувала певні заміни. Серед яких і зменшення кількості дільничних офіцерів поліції. Як згадує заступник начальника Вознесенського відділу поліції Лопатко Д.Ю:  «Я ще пам’ятаю ті часи, коли в місті Вознесенську працювало 32 дільничних. А що ми маємо сьогодні, так це 4 дільничних на все місто. Згідно планових показників 1 дільничний має обслуговувати 8000 жителів.»  Саме тому, питання про необхідність посилити взаємодію і комунікацію між населенням, поліцією та місцевою владою набирає дедалі більшої актуальності. Це говорить про те, що в суспільстві з’являється розуміння спільної відповідальності за безпеку та якість життя в громадах. Підвищити довіру до правоохоронних органів та налагодити взаємодію, можливо лише за умови побудови діалогу між сторонами, а для цього необхідно познайомитись з людиною. Саме тому, пропонуємо Вам познайомитись з дільничними нашого міста. Їх не багато, але вони енергійні, професійні та впевнені в собі, готові прийти на допомогу та стояти на захистів прав та свобод громадян. Хто ж слідкує за порядком у вашому мікрорайоні? Шукайте свою адресу і дільничного у списку:

lagun
Лагун Юрій Сергійович — капітан  поліції, телефон 0955150585

Територія обслуговування: Непарна сторона вул. Київська від № 1 до будинку №293, вул. Кібріка парна сторона, вул. Шевченко, — від вул. Кібріка до кінця, парк Січової Слави, пров. Тютюнника Юрка, вул. Шмідта непарна сторона, вул. Соборності парна сторона та від клубу залізничників непарна сторона, вул. Хлібзаводська, вул. Троїцька, вул. Котляревського, вул. Осипенка, площа Привокзальна, пров. Вербний, пров. Щепкіна, вул. Крушельницької, пров. Лятошинського, вул. Михайлівська, №2, вул. Щаслива, вул. Спаська, вул. Фадеєва парна сторона, вул. Франка, пров. Гастело, пров. Південний, пров. Олександрійський, пров. Гончаренко №№2-8 та непарна сторона, територія ДЕПО, пров. Робочий. вул. Привокзальна. вул. Танасчишина від №1-55 та від №2-26, вул. Одеська від №1-21 та від №2-16, вул. Таврійська, вул. Пошукайла, вул. Челюскінців, вул. Садова парна сторона до №28, вул. Київська парна сторона до № 164, пров. Весняний, вул. Космонавтів, вул. Набережна, вул. Декабристів, вул  Гніліченка, вул. Володимирська, вул. Б. Мозолевського, пров. Карбівничого,  вул. К.Кавказ, пров. Белінського, пров. Карпенка, пров. Дельвіга Сергія, вул. Різдвяна, вул. Старицького, вулиці Омеляновича-Павленка, Козацька 1-87, 2-46, 1-го Травня по вул. Садова, вул. Глібова від вул. Садова, Козацька 89-167, 48-108, Омеляновича-Павленка 31-113 , 80-158, 1 Травня від вул. Садова, вул. Миру, вул. Перемоги, пров. Захарова, вул. Суворова, Глібова до вул. Садова, вул. Садова від №30 парна сторона та повністю непарна сторона, пров. Дорожній, пров. Гончаренка від №10, пров. Каштановий, пров. Транспортний, вул. Кутвицького — парна сторона та непарна від №43, вул. Покровська, вул. Чорновола, пров. Бородіно, пров. Докучаєва, вул. Тіниста, пров. Большакова, пров. Шкільний.

orlov

Орлов Володимир Сергійович — старший лейтенант поліції, телефон 0661884022

Територія обслуговування: Ринок та прилегла територія навколо ринку, вул. Кірова непарна сторона від № 23 та парна сторона  від буд. № 20 до кінця, вул. Танасчишина від  будинку № 57 та з № 28 до кінця, вул. Синякова , вул. Котовського, Червоноармійський непарна сторона, Кравченко, Радянський, Кузнечний, Артемовський, Урсулова, Онуфрієнко, вул. Пушкінська, вул. Щорса №  1-3, міський стадіон, пров. Чкалова, вул. Синякова від №8, вул. Леніна від буд.1 до № 61 та 20, вул. Є. Бош, непарна сторона вул. Короленко, парк ім. Шевченко, провулок Іпатових, Річковий причал, вул. Жовтневої революції непарна сторона 1- 15 вул. Тімірязева від №1 парна та непарна сторона до магазину “Класик”, Гордієнко від моста через р. Мертвовод права сторона,  парна сторона вулиці Осадчого, Островського, Р. Люксембург парна сторона,  п. Мертвоводський, О.Кошового, Нахімова, Петровський, Маяковського, Постишева, Овражна, Гагаріна, Залізнична , Ентузіастів, Нагірний, пров. Козацький. Непарна сторона вулиці Осадчого та непарна сторона Рози Люксембург, парна сторона вул.Р.Люксембург, № 2 до відділення звязку, непарна та парна сторона вул.Тімірязева від магазину “Класик”, до телевежі, вул.Майська, Літвінова, Жуковського, Шверніка, Гордієнко від моста через р.Мертвовод до пос.Виноградне, Куйбишева, Блюхера, Тітова, Степова, Айвазовського, Гоголя, Слов’янська, Світла, Космічна, Гоголя, Східна, Поперечний, Південний, Смикаліна, Виноградна, Мирна, учбове господарство СПТУ №32

papuk

Папук Олександр Вікторович — капітан поліції, телефон 0955150585

Територія обслуговування :вул. Кутвицького – непарна сторона до № 41,  вул. Чапаєва від № 113 непарна сторона, вул. Леонова, вул. 60 років Жовтня, вул. Будівельників, вул. Сухомлинського, вул. Жовтневої революції від № 200 до 232. Вул. Соколовського, вул. Слободенюка, Ювілейна, Зіркова, Енгельса, Красіна, Баумана, Тухачевського, Племстанція, Лазурная, промзона, ринок Північний, Жовтневої революції права сторона від № 232, до ЗАО “ Возко “, ліва сторона Жовтневої революції від № 239 до ЗАО “Возко“.

zabrodskiy

Забродський Сергій Миколайович — Капітан поліції, телефон 0956996885

Територія обслуговування вул. Щорса – непарна сторона, вул. З. Космодемьянської, непарна сторона Матросова, Крупської, Ногіна, Калініна, Папаніна, п. Молодіжний, Усенко, Морозова, Чайковського, Глінки, Толбухіна до вул. Матросова, Туполева, Бузький, Радісний, Релеєва, Б. Хмельницького, Лугового, Ломоносова, Радіщева, Герцена, Коларова, Леваневського, Кооперативна з № 1до вул. Щорса, Расковой з № 1 до вул. Щорса, Л.Толстого, (Ціолковського, Ветеринарна, Чехова , Горького з № 1 до вул.Щорса ), Пестеля, Річковий, Яблучний, вул. Щорса  — парна сторона, вул. Лермонтова, Ткачука, Вавілова, Косіора, 228 Стрілецької дивізії, Берегового, Дружби, П.Ангеліної, Кольчака, Лісна, ( Чехова, Горького, п.Ветеринарний, Ціолковського, Кооперативна, Расковий від вул.Щорса до кінця, Менжинського, Коршуновича, Сапегіна, (Толбухіна, Глінки, Лугового від вул.Матросова до кінця ) Вознесенська, Теплична, 8-го березня, Нова, Сонячна, п. Тихий, Зелений, Павлова, Пірогова, Український, п. Вишневий, Королева, непарна сторона вулиць Черняхівського та Молодогвардійської, Курчатова , Уютний, Маліновського, В.Котика, п. Михайлівський, Квіткова, Парниковий, Желябова, Вулиці АО З. Гай, Десаннтніков, Єлісеєва, Лисенко, Олейника, Ц.Садиба, Сучкова, Шаталова, 40 років визволення, Макарова, Некрасова, с. Піонерське, с. Жовтневе, Мічурина, Бєляєва, 24 Березня, Отрадний , Г.Сковороди, Соснова, Єрмоленко, Грушевського, Врожайна , провулки – Тихий, П.Мирного, Затишний, Каштановий, с. Пряме — (Будьонного, Гайдара, Карбишева, Котовського, Курчатова, Миколаїва, Поповича, Терешкової, Савицької, Стасовой). с. Бузьке, вул. Піщана, Олександрівський роз’їзд, 4 км. Грибова.

 

Обов’язки дільничного

 • Своєчасно реагувати на заяви та  скарги громадян щодо правопорушень або подій;
 • Проводити профілактичну роботу серед осіб, схильних до порушення закону;
 • Вживати заходи  спрямовані  на усунення загроз життю та здоровою сусідів,співмешканців;
 • Вживати  заходи для запобігання вчиненню насильства в сім’ї та його припинення;
 • Надавати невідкладну допомогу особам, які постраждали внаслідок суспільно небезпечних діянь та  нещасних випадків, а також особам, які постраждали від торгівлі людьми;
 • Контролювати  дотриманням правил та порядку зберігання і використання зброї, інших предметів, матеріалів та речовин;
 • Приймати участь у заходах, спрямованих на соціальну адаптацію осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі.

 

Права дільничного

 • Вимагати пред’явлення документів, що посвідчують особу;
 • Затримувати підозрюваних у вчиненні кримінального або адміністративного правопорушення;
 • Застосовувати поліцейські засоби примусу;
 • Приймати рішення про застосування адміністративних стягнень, штрафів;

 

Нагадуємо, поспілкуватись з Вашим дільничним можна безпосередньо зателефонувавши йому на мобільний номер телефонна, або завітати до Вознесенського відділу поліції за адресою: вул.. Київська,24.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.