Не пропусти

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ — СВЯТО ПОВАГИ ТА ШАНИ ДО СТАРШОГО ПОКОЛІННЯ

image

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

28 вересня для студентів «Університету ІІІ віку»  в Прибужанівський бібліотеці був проведений святковий захід з нагоди відзначення «Дня людини  поважного віку»

У святковому заході взяли участь: соціальний працівник відділення денного перебування Перуцький В.І., голова районної ради ветеранів Захарова Р.І., голова Прибужанівської ради ветеранів Гончарук Л.Д., голова Мартинівської ради ветеранів Волошен В.Д., завідувач сектору культури Полощанюк Т.А., бібліотекар Соломічева Т.К., музикант і акомпаніатор Буряк В.М. та учні Прибужанівської ЗОШ.

Захід розпочався з розповіді про історію виникнення та становлення свята «Дня людини поважного віку», святкування його в інших країнах світу та традицій, що з ним пов’язані. Теплі, щирі слова вітань висловили на адресу студентів голови ветеранських організацій. А після, присутніх було запрошено до «солодкого столу». Святкова програма продовжилась виступом музикального колективу учнів Прибужанівської ЗОШ, співом народних пісень ансамблем-колективом «Зорі над Бугом» та розповіддю народних гуморесок керівником ансамблю Куліцою Н.П..

Ми не повинні забувати про людей, які мають невичерпний життєвий досвід, мудрість, знання. Бажаємо їм міцного здоров’я, довголіття, молодості в душі та людської шани! Нашими спільними зусиллями цілком можливо забезпечити їм не лише довше життя, а й більш якісне та повноцінне, різноманітне і таке, що приносить глибоке задоволення. З Міжнародним днем людей похилого віку!

ТЦ Вознесенського району

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=56020

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.