Не пропусти

Засуджено особу за жорстоке побиття жінки

19 вересня 2018 року Вознесенським міськрайонний судом було ухвалено вирок відносно громадянина М.

Суддя, головуючий у справі, — Дробинський О.Е.

Так М. визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, яке спричинило смерть потерпілої К.), та призначено йому покарання у вигляді 07 років 06 місяців позбавлення волі.

Запобіжний захід обвинуваченому М. до набрання вироком законної сили залишено  без зміни – тримання під вартою в Державній установі «Миколаївський СІЗО».

Цивільний позов потерпілого Р. задоволено частково та стягнено на його користь з обвинуваченого 100000 гривень в рахунок відшкодування заподіяної моральної шкоди..

Під час судового розгляду обвинувачений М. визнав свою вину повністю та підтвердив факт вчинення ним кримінального правопорушення і відповідно до ст.63 Конституції України відмовився давати показання про вчинений ним злочин.

Покази свідка та матеріали провадження привели суд до переконання про винуватість М. у вчиненні злочину, за яким йому було пред’явлено обвинувачення.

Так, було встановлено, що в ніч на 25 січня 2018 року обвинувачений М. знаходився за місцем мешкання своїх знайомих К. та її співмешканця Б., де вони втрьох вживали спиртні напої. В нічний час доби між обвинуваченим М. та К. виник конфлікт, в ході якого обвинувачений М.. на грунті стійкого, виниклого неприязного відношення, маючи на меті умисне протиправне заподіяння тілесних ушкоджень К., схопив її за комір куртки, витягнув на подвір’я, де став наносити К. удари руками та ногами по голові та тулубу. Після чого не зупинившись на досягнутому М. продовжив свою злочинну діяльність, і перебуваючи в кухні житлового будинку за допомогою рук штовхнув К. у груди, внаслідок чого вона впала на підлогу. Надалі обвинувачений М. правою рукою продовжив наносити удари в область тулубу К., а також наносив чисельні удари ногами по тулубу К., спричинивши К. тілесні ушкодження, які відносяться до тяжких тілесних ушкоджень за критерієм небезпечності для життя, та призвели до смерті К.

Вирок не набрав законної сили та сторонам роз’яснено право на його оскарження.

Суддя-спікер Зубар Н.Б.

https://vs.mk.court.gov.ua/sud1407/pres-centr/news/560798/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.