Не пропусти

Виїзні семінари – одна із форм навчання профактиву

 Діяльність профспілкових організацій залежить від професіоналізму профспілкових лідерів та команди. Пріоритетним завданням системи профспілкової освіти, яке визначив комітет Миколаївської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України по навчанню профспілкових кадрів і активу, стало вдосконалення форм і методів ведення соціального діалогу з метою відстоювання соціально – економічних прав та інтересів членів Профспілки. Нещодавно такий семінар проведено у Вознесенській районній державній адміністрації. Відбувся виїзний семінар — навчання працівниками обласної Профспілки для голів первинних профспілкових організацій.

Перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяна Панова та голова районної ради Іван Бурдін привітали учасників семінару. За словами керівництва найголовніше — це прагнення створити майданчик для діалогу, в рамках якого влада та профспілки зможуть почути один одного. Адже саме від ефективного соціального діалогу, взаємовідносин між ними, від розуміння та співпраці залежить успіх реалізації реформ в Україні

Під час семінару-навчання всі разом обговорювали важливі та наболілі питання. У ході роботи семінару для учасників проведено теоретичну частину, презентації, майстер – клас.

По закінченню семінару присутні підбили підсумки та виробили тактики спільних дій щодо захисту трудових та соціально-економічних прав та інтересів працівників освіти.

image

img_20180921_091352

 img_20180921_091411

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=55453

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.