Не пропусти

Найбільше декларацій з лікарями в області укладають у Вознесенську

Як миколаївці дбають про своє здоров'я

Станом на 24 вересня деклараціями охоплено 501 593 мешканців Миколаївської області, або 44,3% населення, що перевищує показник по Україні (42,3%). Наразі відсоток укладання декларацій складає: по м. Миколаєву – 39,5%, по районах області – 45,1%, передає Depo.Миколаїв із посиланням на повідомлення ОДА.

Найнижчі показники з укладання декларацій зареєстровано по Олександрівській ОТГ – 26 %, Доманівському – 34,1% та Снігурівському — 33,7% районам. Лідерами залишаються місто Вознесенськ – 77,7 % та Веселинівський район 73,2%.

Для того, щоб заклади первинної ланки перейшли на фінансування Національною службою здоров’я України та отримували оплату за результатами своєї діяльності, тобто за фактично надану пацієнтам медичну допомогу, відбувається реформування первинної медичної допомоги. Для входження в реформу закладами первинної медичної допомоги обрано медичні інформаційні системи (МІС), заклади підключено до електронної системи охорони здоров’я, яка зараз працює в тестовому режимі. Під час укладання декларації пацієнтів із обраними лікарями, лікарі реєструють пацієнтів у системі. Таким чином Національна служба здоров’я України оплачує закладу, де працює лікар, ведення кожного пацієнта. Це стимулюватиме медичних працівників до підвищення якості медичної послуги. На даний час всі заклади первинної мережі, які надають медичну допомогу населенню, підключено до системи EHealth.

https://mk.depo.ua/ukr/nikolaev/yak-mikolayivci-dbayut-pro-svoye-zdorov-ya-20180924842351

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.