Не пропусти

ІНФОРМАЦІЯ про відкритий творчий конкурс на визначення логотипу Олександрівської ОТГ

Конкурс проводиться з метою створення та визначення найкращого логотипу Олександрівської об’єднаної територіальної громади, який буде використаний в рекламних, промоцій них та інших заходах, спрямований на формування позитивного іміджу Олександрівської ОТГ в Україні та за кордоном, покращення використання культурного, туристичного, економічного та соціального потенціалу громади.
Логотип – будь-яка комбінація позначень (емблема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів), яка здатна передати унікальність ОТГ та ідентифікувати його серед інших; постійний графічний, словесний, образотворчий або об’ємний знак, комбінований з зображенням, літерами, цифрами, словами або без них.
Логотип Олександрівської ОТГ може використовуватись:
1) на інформаційно-рекламній продукції про Олександрівської ОТГ;
2) на подарунково-сувенірній продукції про Олександрівської ОТГ;
3) на дороговказах та інших предметах знакування об’єктів туристичної інфраструктури;
4) готельно-ресторанними закладами та іншими закладами туристичної інфраструктури;
5) під час проведення культурно-масових заходів (фестивалів, концертів, парадів, ярмарок, виставок) на місцевому, національному та міжнародному рівнях.
Для організації та проведення Конкурсу, а також оголошення та висвітлення його результатів, рішенням виконавчого комітету Олександрівської селищної ради утворюється та затверджується персональний та кількісний склад організаційного комітету з підготовки та проведення Конкурсу (далі — Організаційний комітет), який затверджує голову, заступника, секретаря. Організаційний комітет також виконує функції журі.

41418378_1790879410960459_2027396693116321792_n
У Конкурсі можуть брати участь як фізичні, так і юридичні особи.
Участь у Конкурсі безкоштовна. До участі в Конкурсі допускаються конкурсні роботи, які включають такі елементи візуальної ідентифікації міста:
1) емблема (графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення);
2) опис (ключова ідея).
До конкурсних робіт обов’язково додається заявка з відомостями про автора, що включають: прізвище, ім’я, по-батькові, вік, місце роботи (навчання), місце проживання, контактні телефони та електронна адреса.
Кінцевий термін подання конкурсних робіт на участь у Конкурсі 30.09.2018 року. Конкурсні роботи надсилаються або подаються на розгляд в електронному або друкованому вигляді за однією з адрес:
56530 Миколаївська обл.., Вознесенський район, смт. Олександрівка, вул. Генерала Подзігуна, 208 тел./факс: (05134) 3-30-34; 9-61-47, E-Mail: osr-mk@ukr.net
56535 Миколаївська обл.., Вознесенський район, с. Трикрати, майдан Незалежності, 54 тел./факс: (05134) 3-30-52; 9-24-37, E-Mail: trikrati@ukr.net
56540 Миколаївська обл.., Вознесенський район, с. Воронівка, вул. Вознесенська, 2а тел./факс: (05134) 3-30-34; 9-35-90, E-Mail: voronivka-adm@ukr.net
Кожен учасник може подати необмежену кількість робіт.
Організаційний комітет не несе відповідальності за несвоєчасне надходження, втрату чи пошкодження заявки. Конкурсна робота, яка набрала найбільшу кількість голосів, вважається переможцем. До участі у Конкурсі не допускаються роботи, які надійдуть несвоєчасно або не відповідатимуть умовам Конкурсу, або оформлені з порушенням встановлених правил. Також
роботи, подані на Конкурс, не повертаються і не рецензуються.
Проведення Конкурсу супроводжується інформаційною кампанією за участю засобів масової інформації з метою об’єктивного, відкритого доступу до інформації про Конкурс та його безпосереднього відстеження громадськістю.
Конкурсні роботи повинні містити графічне зображення логотипу, специфікації кольорів, авторські пояснення щодо виконання логотипу, а також супроводжуватися заявою, підписаною автором роботи, про те, що він (вона) у разі перемоги даної конкурсної роботи передає права інтелектуальної власності на конкурсну роботу організатору конкурсу (Виконавчому комітету Олександрівської селищної ради) і дає дозвіл на вільне використання його в рекламно-інформаційних та промоційних цілях. Технічні вимоги до конкурсних робіт такі:
— оригінальність ідеї та зміст художнього рішення, які будуть відображати мету і завдання Конкурсу;
— унікальний, оригінальний, сучасний, лаконічний, багатогранний графічний елемент;
— кольорове рішення (можливість відтворення в кольоровому, монохромному вигляді);
— приклади для використання логотипу громади на сувенірній і поліграфічній продукції;
— можливість розміщення на будь-яких поверхнях (папір, картон, скло, дерево, метал);
— відповідність технологічним вимогам (збереження можливості і прочитання при змінах розміру, однаково вдалих вигляд як в кольоровому, так і в чорно-білому варіанті); приклади поєднання логотипу разом з офіційною символікою – ОТГ;
— надання письмового обґрунтування змісту логотипу у паперовому або електронному вигляді.
Факт участі у Конкурсі означає ознайомлення та повну згоду учасників з Положенням про конкурс. Оргкомітет визначає переможця Конкурсу та залишає за собою право використовувати надані конкурсні роботи в некомерційних цілях і без грошової винагороди автору, але з обов’язковим зазначенням імені автора.
Оголошення переможця Конкурсу здійснюється шляхом опублікування в газеті «Вісті Вознесенщини» та оприлюднення інформації на офіційному веб-сайті громади.

https://www.facebook.comvu3YI3JYiCRdDpy-

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.