Не пропусти

Прийняття документів та видача свідоцтва про народження безпосередньо у закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи

1536241315_im578x383-svidoctvo

Міністерством юстиції України запроваджено новий сервіс, який передбачає прийняття працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини та видачу свідоцтва про народження дитини безпосередньо у закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи, тому  на виконання наказу Міністерства юстиції України від 26.08.2015 року №1593/5 (із внесеними змінами), якщо особи бажають отримати свідоцтво про народження безпосередньо в пологовому будинку, де приймались пологи, то для державної реєстрації народження дитини згідно ст. 133 Сімейного кодексу України необхідно подати – копії паспортів матері та батька дитини, копію свідоцтва про шлюб батьків дитини, оригінал медичного свідоцтва про народження.

Для державної реєстрації народження відповідно до ч.1 ст. 135  Сімейного кодексу (за заявою матері – одинока мати) подається копія паспорту матері дитини, оригінал медичного свідоцтва про народження та заповнюється заява встановленої форми.

Для державної реєстрації народження дитини відповідно до ст.126 Сімейного кодексу України (визначення походження дитини від батька за заявою чоловіка та жінки, які не перебувають у шлюбі) подаються копії паспортів матері та батька, оригінал медичного свідоцтва про народження та заповнюється обома батьками заява встановленої форми.

Прийом документів  та видача свідоцтв про народження Вознесенським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області проводиться протягом робочого дня.

Ця новація стала приємною та практичною для батьків, адже відтепер вони отримують перший документ своїх немовлят прямо в пологовому будинку не витрачаючи зайвого часу на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Це простий і комфортний сервіс, який дає можливість присвятити свій час спілкуванню з найріднішими для вас малюками.

При виникненні питань звертайтеся за адресою: місто Вознесенськ, вулиця Шевченко, 37 «в»). Телефон для довідок  05134 (4-33-90)

Управління  соціального захисту населення

Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/socalniy-zahist/912-priynyattya-dokumentv-ta-vidacha-svdoctva-pro-narodzhennya-bezposeredno-u-zakladah-ohoroni-zdorovya-de-priymayutsya-pologi.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.