Не пропусти

Правоохоронці Вознесенського району припинили «рейдерське» захоплення майна сільськогосподарських підприємств на загальну суму понад 10 млн грн

Завдяки належному процесуальному керівництву та скоординованої роботи Вознесенської місцевої прокуратури, працівниками Вознесенського відділу поліції та управління захисту економіки в Миколаївській області  викрито молоде подружжя — жителів  м. Вознесенська, 21 та 24 років, які наприкінці минулого року та на початку цього року за попередньою змовою, шляхом підроблення документів на активи підприємств протиправно заволоділи майном сільськогосподарських підприємств Братського та Вознесенського районів, що заподіяло велику шкоду, яка за попередніми підрахунками склала понад 10 млн грн.

У ході проведення санкціонованих судом слідчих дій, правоохоронцями попереджено протиправне заволодіння правопорушниками майном інших сільськогосподарських підприємств Вознесенського району.

6 вересня 2018 року, на підставі зібраних у кримінальному провадженні беззаперечних доказів, вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч 3 ст. 206-2 КК України (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації, що заподіяло велику шкоду).

Досудове розслідування триває.

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

https://myk.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=236278

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.