Не пропусти

Шановні мешканці міста Вознесенська! Переконливо просимо пришвидшити процес вибору лікаря та підписання декларації

В серпні 2018 року КП «КНП Вознесенський МЦ ПМСД»  уклало договір з Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

25249 осіб в місті Вознесенську вже обрали лікаря, який надає первинну медичну допомогу і підписали з ним декларацію, а майже 9,5тисяч мешканців міста ще не визначились з вибором.

Переконливо просимо пришвидшити процес вибору лікаря та підписання декларації , для чого потрібно звернутись до обраного вами сімейного лікаря з документами – паспортом та ідентифікаційним кодом для дорослих, свідоцтвом про народження для дітей.

Користуючись нагодою, повідомляємо, що з 01.08.2018р. в амбулаторії сімейних лікарів №1(вул.. Короленка,5) працює молодий кваліфікований сімейний лікар Шидлівський Павло Сергійович, з яким наразі можна укладати декларацію про надання медичних послуг  будь-якому мешканцю міста незалежно від адреси проживання.

Заздалегідь вдячні за порозуміння та співпрацю.

Сектор з питань ОЗ УСЗН ВМР

http://voz.gov.ua/ohorona-zdorovya/898-shanovn-meshkanc-msta-voznesenska-perekonlivo-prosimo-prishvidshiti-proces-viboru-lkarya-ta-pdpisannya-deklaracyi.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.