Не пропусти

Олексій Савченко привітав миколаївців із Днем Незалежності України

Цього року ми відзначаємо 27-річницю Незалежності України та 100-річчя відродження української державності. Ще за часів української революції люди відчули імпульс свободи — століття тому наші пращури відродили те, що найсильніше духовно єднає всіх українців — наші гімн, герб і прапор, нашу мову. Саме ці символи уособлюють величну історію нашої держави, тисячолітні традиції українського народу.
27 років тому фактично відбулося відновлення незалежності України. За ці роки Україна відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу та цілісність — як власну, так і решти Європи, стримуючи агресію на своїх кордонах. І сьогодні ми дякуємо Збройним Силам України, Національній гвардії та силовим структурам, що боронять країну від російської агресії.
Відродження української армії, успішні, ефективні реформи у різних сферах, успіхи децентралізації… Попри зовнішню агресію та глобальні виклики — завдяки зусиллям Президента України Петра Порошенка, наші з вами досягнення є вагомими і високо оцінені іноземними партнерами.
Друзі, маємо пам’ятати, що доля незалежної України залежить від кожного з нас — вона починається від нашої небайдужості, самовіддачі, поваги один до одного. Незалежність дала нам гідний шанс, і ми не маємо права його змарнувати.

Олексій Савченко,
голова Миколаївської облдержадміністрації

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.