Не пропусти

У Вознесенську відзняли одну з 8 програм другого сезону із циклу «Пліч-о-пліч»

22 серпня, в рамках зйомки другого сезону програм із циклу «Пліч-о-пліч», до Вознесенська завітали журналісти телеканалу «Громадське телебачення».

«Пліч-о-Пліч» — це телевізійний проект, який показує найкращі практики місцевого самоврядування, що стали переможцями конкурсу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України та Ради Європи. Мета циклу програм — продемонструвати успішні історії в громадах України.

Нагадаємо, Вознесенськ посів ІІІ місце у «Кращі практики місцевого самоврядування в 2017 році» за практику «Покращення якості надання медичних послуг в м. Вознесенськ шляхом зміцнення потенціалу та впровадження електронного зв’язку «пацієнт-лікар».

Зважаючи на те, що «Картка вознесенця» включає в себе 3 модулі, а саме – медицина, транспорт і торгівля, журналісти мали на меті побачити усі можливості електронної картки.

Після спілкування з головними лікарями КП «КНП Вознесенський МЦ ПМСД» та КП «КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня», які роз’яснили функціональність «картки» саме у медичній сфері, гості наглядно мали змогу побачити, як вознесенці-власники «Картки вознесенця» можуть записатися до сімейного лікаря, як здійснюється прийом та, за потреби, перенаправлення до вузького спеціаліста.

Що стосується модулю «Транспорт», то журналісти проїхались у міській маршрутці, поспілкувалися з містянами та взяли інтерв’ю в одного з водіїв, котрий пояснив специфіку роботи «картки» в цьому модулі.

Також гості завітали до одного з магазинів, який співпрацює з «Карткою вознесенця», та до розробника всієї електронної системи.

Показ другого сезону програми стартує вже у вересні-жовтні поточного року. Отже, чекаємо з нетерпінням успішну практику Вознесенська у програмі «Пліч-о-пліч».

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

  • http://voz.gov.ua/novini/847-u-voznesensku-vidznialy-odnu-z-8-program-drugogo-sezonu-iz-cyklu-plich-o-plich.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.