Не пропусти

Як міська влада Вознесенська познущалася над своїм населенням… або аварія на Южноукраїнській АЕС

5_in

13 серпня 2018 року, в районі Центрального ринку, в Центральній районній лікарні близько 10-ої години пролунали страшні повідомлення, про те, що на Южноукраїнській атомній станції відбулася аварія.

Всім жителям пропонувалося негайно зачинитися в своїх квартирах, будинках, терміново прийняти йодові препарати…

Зрозуміло, яка почалася паніка. Сердечники хапалися за серце, вагітні – за свій живіт. Чоловіки швидко прикидали свої можливості вивезти своїх дітей та дружин в інші регіони.

Майже годину тривала в місті паніка, і це мало назвати панікою. Всі прекрасно пам’ятають першотравневу демонстрацію у 1986 році, коли «рвонула» Чорнобильська АЕС  і  про це нікому не сказали.

І тільки через годину ???? через засоби голосового оповіщення тихим та нерозбірливим голосом було повідомлено, що в місті проводяться навчаться з оповіщення про імовірну аварію.

Хочеться спитати тих чиновників, які проводили ці навчання – доки ви будете знущатися над своїм населенням? Невже не можна було повідомити про навчання завчасно?

Скільки людей «помчало» сьогодні за таблетками йоду, скільки приймало ліки від серця та підвищенного тиску?

 Думаю, що у більшості населення, які наживо чули це повідомлення, вислови будуть набагато жорсткішими.

 

3 комментарии

 1. «Откладывать разговор нельзя, так как мы абсолютно беззащитны перед реальной угрозой тяжёлой аварии на ЮУ АЭС…» https://news.pn/ru/blogs/94698

 2. Олександр

  Місцева влада з безхребетним адмінресурсом і покірним мовчанням населення місцевих ідіотів на наш з вами страх і смертельний ризик протягнуло рішення про збільшення експлуатації ЮУ АЕС ще на десять років!
  Моліть Бога панове, щоб сьогоднішня навчальна тривога завтра не стала кошмарної реальністю.
  https://www.segodnya.ua/ukraine/na-ukrainskoy-aes-prodlevayut-rabotu-reaktora-otsluzhivshego-tret-stoletiya-477962.html

 3. Корнет

  Із інформації офіційного сайту міста Вознесенська
  «Під час запуску системи оповіщення відбувся технічний збій!
  13 серпня, у зв’язку з проведенням позапланових навчань на умовну аварію на Южно-Українській АЕС під час запуску міської системи голосового оповіщення відбувся технічний збій. Після виявлення такого випадку відділом з питань НС та ЦЗН терміново вжилися заходи щодо усунення даного недоліку. Наразі готуються документи про призначення догани посадовій особі, яка відповідає за систему оповіщення. Просимо вибачення у містян за принесені незручності, які викликали неабияку паніку.

  Наголошуємо на тому, що перевірки міської голосової системи оповіщення будуть проводитися щоденно орієнтовно з 8 до 9 години ранку. Такі заходи проводяться з метою підготовки населення у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації.

  Виконавчий комітет ВМР»

  Хотілося б знати прізвище тієї відповідальної особи, а заодно і прізвище заступника міського голови, хто відповідає за питання наздвичайних ситуацій і допустив такий «прокол»

  На 100% впевнений, що це той незамінний заступник, який сидить на двох стулах і премію отримує за двох, а якісної роботи як не було, так і немає.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.