Не пропусти

В Олександрівці зняли карантин щодо сказу

8 серпня на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при Вознесенській райдержадміністрації за участі першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Панової прийняте рішення (протокол засідання №16) про скасування карантинних обмежень по сказу тварин з території смт. Олександрівка  Олександрівської селищної ради  з прилеглими до нього угіддями.

020418

Нагадаємо, карантинні обмеження на цій території ввели 08 червня 2018 року. Постраждалий який мав контакт з лисицею, котрий мешкає в смт. Олександрівка, звернувся за медичною допомогою до Вознесенської ЦРЛ  з діагнозом подряпина кінцівки від лисиці. Зі слів постраждалого було встановлено, він йшов по вулиці зі своєю собакою і на них напала агресивна лисиця, яка потім накинулася на собаку і почала її кусати, розгніваний власник лисицю вбив та закопав. Громадянину було вказано на те щоб труп вбитої лисиці викопати та дослідити на сказ. Головний мозок лисиці було відправлено на лабораторні дослідження, де було встановлено діагноз сказ. Місце, де знаходилася вбита лисиця, та місце де було закопано лисицю продезінфіковано 0,4 % розчином Респуру, акт від 07.06.18, експертиза на якість дезінфекції №455-464 від 08.06.180.

На засіданні ДНПК представник управління Держпродспоживслужби у Вознесенському районі Сергій Йорж доповів про виконанням Плану заходів щодо локалізації, ліквідації та профілактики захворювання тварин на сказ на оголошеній неблагополучною території смт. Олександрівка  Олександрівської селищної ради  з прилеглими до нього угіддями, у повному обсязі.

Наразі карантинні обмеження в Олександрівці знято, територія оздоровлена і вважається благополучною.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=53129

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.