Не пропусти

Безпека у Вознесенську. Твоя думка важлива!

b2

Шановні мешканці та гості м. Вознесенська, пропонуємо Вам взяти участь у досліджені факторів, які впливають на нашу безпеку в м. Вознесенську. Дослідження проводиться з метою створення карти м. Вознесенська з нанесеною на неї інформацією про осередки правопорушень та небезпечні місця. Результати дослідження будуть використання в рамках покращення роботи правоохоронних органів та публічної безпеки на території міста.

Відповіді на запитання займуть у Вас 5 хвилин. Опитування абсолютно анонімне, результати будуть використані тільки в узагальненому вигляді. Ваша відповідальна громадська позиція допоможе виявити небезпечні місця та визначити правильні пріоритетні напрямки в забезпеченні публічної безпеки!

Дослідження проводиться в рамках проекту Фонду громади Вознесенська «Діалог громадськості , влади та поліції задля безпеки в місті» за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади.

Якщо у Вас виникнуть запитання щодо дослідження, Ви можете одержати інформацію написавши нам на електронну пошту voz-cf@ukr.net

Допоможіть нам отримати більше думок про цю проблему та перешліть цю анкету своїм знайомим.

АНКЕТА ЗА ПОСИЛАННЯМ:
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fdocs.google.com%2Fforms%2Fd%2Fe%2F1FAIpQLScq6Ac2Hf54DUKsEZakse0H58mJaUXhV7OL0ZqEHrsbBXLKWA%2Fviewform&h=AT2z0bZ18REWmPJ5c2MnNv99OWdiPlPc_fB7Tuw8xmcISEKzK9I95Sw0eh2YhyqzRnFaxnMQm-ZKld1N8JHUkWqb_5A7vJRUAl7JCNC_mLu059g41jXPA7hpMUMvaApnrJqjmw

Які місця, на Вашу думку, є найнебезпечнішими для жителів м.Вознесенська?

Занедбані парки, сквери та зелені зони

Нічні заклади (кафе, бари, магазини)

Місця незаконого продажу алкоголю

Недобудовані будівлі — покинуті та занедбані

Дороги (без світлофорів та пішохідних перехродів)

Неосвітлені вулиці

Необлаштовані міські пляжі

Безпритульні тварини

Другое:

Чи відомі Вам місця, де відсутність зовнішнього освітлення впливає на безпеку жителів? Прохання максимально деталізувати та вказати адресу.

Мой ответ

Чи відомі Вам місця, де відсутність дорожніх знаків, пішохідних переходів, світлофоів та зовнішнього освітлення впливає на безпеку водіїв та пішоходів? Прохання максимально деталізувати та вказати адресу.

Мой ответ

Чи відомі Вам місця, незаконого продажу алкогольних напоїв? Прохання максимально деталізувати та вказати адресу.

Мой ответ

Чи відомі Вам місця незаконного продажу наркотичних речовин? Прохання максимально деталізувати та вказати адресу.

Мой ответ

Чи відомі Вам місця, в яких громадяни здійснюють незанонне вживання алкогольних та наркотичних речовин? Прохання максимально деталізувати та вказати адресу.

Мой ответ

Чи відомі Вам місця несанкціонованого вивозу ТПВ (стихіні звалища)? Прохання максимально деталізувати та вказати адресу.

Мой ответ

Чи відомі Вам місця стихіної торгівлі товарами? Прохання максимально деталізувати та вказати адресу.

Мой ответ

Які ще , крім вищевказаних, факторів небезпеки на Вашу думку існують в м. Вознесенську?

Мой ответ

На Вашу думку що саме необхідно зробити правоохоронним органамабо місцевій владі для запобігання\ усунення вже існуючих загроз дляособистої безпеки\ правопорушень у Вознесенську?

Мой ответ

ОТПРАВИТЬ

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.