Не пропусти

«Карта вознесенца» попала в книгу успехов Ассоциации городов Украины

19488641_845717902270901_553438088862178577_o

«Книга успіхів: Короткі історії про те, як децентралізація впливає на життя громад» ‒ це видання Асоціації міст України, підготовлено в рамках проекту ПУЛЬС за підтримки USAID. К книзі збірані історії успіхів та кращі практики місцевого самоврядування для вивчення та поширення цього досвіду. В рубриці «Соціальні проекти» серед інших представлено досвід члена АМУ міста Вознесенська з Миколаївщини з практикою введення проїзду у громадському транспорті за «Карткою вознесенця».

Місто Вознесенськ запроводив практику обліку перевезинь у міському транспорті та монетизації пільг через введення персональної електронної «Картки вознесенця». За словами Вознесенського міського голови Віталія Лукова ця вдала знахідка дає можливість чітко вийти на конкретні цифри і знати ‒ скільки бюджет міста винен конкретним перевізникам за перевезення пільговиків. Таким чином, вдається не тільки ефективно використовувати кошти на міський транспорт, а й покращювати надання цієї послуги населенню. «Книга успіхів покликана продемонструвати ці позитивні зрушення у житті сіл, селищ, міст. Слід відзначити, що історії змін, описані у перших виданнях, вже поширилися і сьогодні для багатьох громад стали звичайною справою. Переконаний, що зібрані у цьому виданні приклади впровадження новацій надихнуть громади на подальші звершення задля успішного розвитку», ‒ пише у передмові видання Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. Видання «Книга успіхів» доступне на сайті АМУ у розділі «БІБЛІОТЕКА»

izvestia.nikolaev.ua

2 комментарии

 1. БЫВАЛЫЙ

  Да уж, пускай приедут издатели этой книги в город и сами увидят проблемы с карточкой, особенно как она работает на транспорте и что думают об этой карточке простые люди.

 2. Administrator

  Да уж.
  Да им всё равно.
  Но зачем писать халтуру, что карточка мол может безналом рассчитываться.
  По карточке надо сделать 2 действия: провести и ещё 2 грн. дать.
  Для людей реально усложнили процедуру оплаты.
  Карточка вознесенца, без платёжной системы-ДЕНЬГИ НА ВЕТЕР, а именно 680 тыс.
  Миша уже договорился с Ощадбанком. Будем в 2020 году, делать карточку по новой, с платёжной системой, БАНК её выпустит для пенсионеров бесплатно.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.