Не пропусти

В серпні 2018р. КП «Водопостачання м. Вознесенська», може припинити постачати воду абонентам, через нестачу рідкого хлору та гіпохлориту натрію

В останній час в місцевих засобах масової інформації зазначається інформація про складну ситуацію з забезпеченістю місцевих підприємств водопровідно-каналізаційного господарства (ВКГ), зокрема, КП «Міський водоканал» м. Баштанка, запасами знезаражуючих засобів рідкого хлору та гіпохлориту натрію.

Так дійсно, через тимчасову зупинку ТОВ «Дніпроазот», єдиного виробника зазначеної продукції в Україні, відчутний дефіцит цієї продукції для всіх підприємств ВКГ України та області.

Водночас, відвантаження хлору та гіпохлориту натрію здійснюється зі складських запасів виробника і, на поточному тижні їх запаси поповнили як на  МКП «Миколаївводоканал», так і в містах Баштанка та Первомайськ.

При цьому, якщо постачання гіпохлориту натрію продовжується без особливих проблем, то постачання рідкого хлору суттєво ускладнено.

Найбільшим споживачем рідкого хлору є МКП «Миколаївводоканал», де його наявних запасів вистачає до 20-22 липня.

Керівництвом підприємства здійснюються заходи з пошуку додаткових постачальників рідкого хлору в умовах необхідності додержання процедури конкурсних закупівель.

В облдержадміністрації із зазначеного питання на початку тижня проведена нарада з керівництвом МКП «Миколаївводоканал», та з’ясовані фактичні запаси знезаражуючих засобів на інших підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства в містах Первомайськ, Очаків, Новий Буг, Баштанка, Вознесенськ, які свідчать про забезпеченість ними технологічного процесу, щонайменше до кінця липня.

screenshot_5

Питання забезпеченості стабільних поставок знезаражуючих засобів для підприємств водопровідно-каналізаційного господарства перебуває на контролі як Миколаївської  облдержадміністрації, так і безпосередньо Кабінету Міністрів України та Мінрегіону.

http://www.mk.gov.ua

2 комментарии

  1. Це — не самостійна Україна, а окупована бананова республіка. Без свідомого населення та ворюгами-маріонетками замість уряду. МВФ дав наказ знищити зайве населення. Пробували хлором у питній воді — вимирає, але повільно. Вирішили прискорити — забралиі хлор. Навіть на отруту в Україні вже нема грошей.
    “Йде до гіршого і до гіршого. Ми навіть не уявляємо, в якому болоті сидимо… Мене пригнічує те, що влада робить із нашим народом. З найкращої країни в Європі зробили смітник. Тут панують зло, глупота, чорна заздрість, здирництво…  ” Іван Марчук

  2. Провокация на бунт. А то что уничтожают это правда. Только кастрюлеголовый не видит геноцида украинского народа. Печально но так и есть. Везде и повсеместно.
    Пособники и прихлебалы — гореть вам в АДУ!!!!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.