Не пропусти

Своя громада: передача повноважень в галузях освіти, культури

Як передати Дорошівській об’єднаній територіальній громаді повноваження у галузях освіти, культури та організувати роботу так, аби вона дійсно була ефективною і злагодженою, обговорили на зустрічі 10 липня перший заступник голови РДА, виконувач функцій і повноважень голови району Тетяна Панова та голова Дорошівської громади Олександр Ігнатов разом з бухгалтерами та керівниками структурних підрозділів освіти та культури району. Зокрема, йшлося про необхідність чітко дотримуватися правових аспектів даного процесу, враховуючи всі нюанси, оскільки поспіх та непродуманість дій можуть призвести до негативних наслідків як у суто господарських, так і у кадрових питаннях.

image

При створенні об’єднаною територіальною громадою власного органу управління освітою, культурою буде сформовано чіткий розподіл функцій між органами управління об’єднаної громади та райдержадміністрації.

img_20180710_091211

В Дорошівській об’єднаній територіальній громаді створено відділ освіти. Присутні на нараді обговорювали головне питання врегулювання трудових відносин з педагогічними працівниками навчальних закладів та закладів культури розміщених на території об’єднаних територіальних громад, внесення зміни до статутів та передачу майна з балансу відділу освіти та відділу культури молоді та спорту РДА на баланс сільської ради.

http://voznesensk.mk.gov.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.