Не пропусти

Триває судовий розгляд кримінальної справи за ознаками зловживань при ремонті будинку культури в с. Воронівка

Справа № 473/2061/18

Номер провадження 1-кс/473/550/2018

УХВАЛА

«18» червня 2018 р. Вознесенський міськрайонний суд Миколаївськоїобласті вскладі: слідчого судді СтаржинськоїО.Є.,за участюсекретаря судовогозасідання Ніколаєнко Г.О.,

розглянувши увідкритому судовомузасіданні вм.Вознесенську Миколаївськоїобласті клопотанняслідчого Вознесенськоговідділу поліціїГУ Національноїполіції Українив Миколаївськійобласті ОСОБА_1про проведення судово-будівельної експертизи,

ВСТАНОВИВ:

25 травня 2018 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12018150190001039 з правовою кваліфікацією ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.191 КК України, внесено відомості, які самостійно виявлені прокурором, про розтрату бюджетних коштів вчинену за попередньою змовою групою осіб при виконанні укладеного 19.12.2017 року Олександрівською селищною радою Вознесенського району в особі голови ОСОБА_2 (замовник) та Товариством з обмеженою відповідальністю «Нова генерація стар» в особі директора ОСОБА_3 (підрядник), відповідно до якого підрядник узяв зобовязання своїми силами і засобами виконати роботи з капітального ремонту будинку культури по вул. Набережна, 2 в с. Воронівка Вознесенського району Миколаївської області на суму 650 000 грн., оскільки на момент підписання акту приймання виконаних робіт від 22.12.2017 року та проведення розрахунку замовлена робота виконана не в повному обсязі, а саме: розбирання цементних покриттів вимощення; улаштування бетонного вимощення, ремонт штукатурки гладких фасадів по каменю та бетону з землі та риштувань цементно-вапняним розчином; шпаклювання стін фасадів мінеральною шпаклівкою, фарбування нових фасадів, улаштування бетонних покриттів ганку, улаштування покриттів з керамічних плиток на ганку, улаштування трьох козирків на дверних пройомах — проведені не були, хоча у актах виконаних робіт відображені та оплачені.

Зазначене вказує на розтрату бюджетних коштів посадовими особами Олександрівської селищної ради та безпідставне заволодіння бюджетними коштами посадовими особами ТОВ «Нова генерація стар».

В судове засідання слідчий Чеботарьов Ю.В. ініціатор клопотання — не зявився, повідомлений про час та місце розгляду клопотання про призначення судово-медичної експертизи, його неявка не перешкоджає розгляду клопотання.

У ході досудового розслідування з метою встановлення точного обєму виконаних робіт та використаних матеріалів на обєкті будівництва, відповідності фактично виконаних робіт та затрачених матеріалів зазначеним в акті виконаних робіт, суми спричинених збитків, з метою виконання завдань кримінального провадження, забезпечення швидкого, повного, всебічного та неупередженого розслідування кримінального провадження виникла необхідність у проведенні будівельної експертизи, для забезпечення чого необхідні спеціальні знання.

Беручи до уваги вищевикладене, з метою виконання завдань кримінального провадження, забезпечення швидкого, повного, всебічного та неупередженого розслідування кримінального провадження, в ході проведення досудового розслідування вказаного кримінального провадження виникла необхідність у проведенні будівельної експертизи, для забезпечення чого необхідні спеціальні знання.

При вирішенні питання про проведення судово-будівельної експертизи (за спеціальністю 10.6 «Дослідження обєктів нерухомості, будівельних матеріалів».), слідчий суддя виходить з вимог ч.2 ст.244 КПК України, відповідно до якої в судовому засіданні стороною кримінального провадження зазначена необхідна інформація, що потрібна для вирішення клопотання та є такою, що обумовлена потребами досудового розслідування.

На підставі викладеного, керуючись ст. 244 КПК України суд,

П О С Т А Н О В И В:

Призначити по кримінальному провадження внесеному 25.05.2018 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12018150190001039 судово-будівельну експертизу (за спеціальністю 10.6 «Дослідження обєктів нерухомості, будівельних матеріалів».), проведення якої доручити експертам Миколаївського науково дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, який розташований за адресою: м. Миколаїв, 1 Военна, 2-А.

На вирішення експертів поставити питання:

-який перелік, обєми фактично виконаних будівельних робіт та використаних матеріалів при проведені робіт з капітального ремонту будинку культури по вул. Набережна, 2 в с. Воронівка Вознесенського району, за договором №1 від 19.12.2017 року?

-чи відповідає перелік та обєм фактично виконаних будівельних робіт та використаних матеріалів при проведені робіт з капітального ремонту будинку культури по вул. Набережна, 2 в с. Воронівка Вознесенського району, за договором №1 від 19.12.2017 — відображеним у актах приймання виконаних будівельних робіт?

-яка вартість фактично виконаних будівельних робіт та використаних матеріалів під час виконання робіт з капітального ремонту будинку культури по вул. Набережна, 2 в с. Воронівка Вознесенського району, за договором №1 від 19.12.2017 року?

-яка сума збитків завдана вразі завищення обємів та вартості робіт та матеріалів при проведені робіт з капітального ремонту будинку культури по вул. Набережна, 2 в с. Воронівка Вознесенського району, за договором №1 від 19.12.2017 року?

Для проведення експертизи надати в розпорядження експерта матеріали кримінального провадження №42018151190000039 від 25.05.2018 року.

Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя О. Є. Старжинська

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.