Не пропусти

Відбулося засідання ХХV позачергової сесії Вознесенської районної ради VII скликання

26 червня було проведено засідання ХХV позачергової сесії Вознесенської районної ради VII скликання. Головуючим виступив голова районної ради Іван Бурдін На сесії були присутні 21 депутат із 34 обраних.

image

На сесію запрошені:  керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, представники ЗМІ

Під час пленарного засідання розглянуто питання затвердження переліку об’єктів, які фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації зони ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Вознесенського району. Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації Наталія Самосьонок доповіла по даному питанню. Також народні обранці внесли зміни до районного бюджету Вознесенського району на 2018 рік.

Про зменшення структури лікувально-профілактичних підрозділів  Вознесенського району та затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Вознесенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вознесенської районної ради в новій редакції доповіла Галина Жарська, головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Вознесенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вознесенської районної ради. Рішення було прийнято одноголосно.

На останок депутатами затверджено технічні документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Слід зазначити, що питання, які виносились на позачергову сесію були попередньо обговорені на спільному засіданні депутатських комісій районної ради.

Порядок денний:

1.Про затвердження переліку об’єктів, які фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації зони ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Вознесенського району.

2.Про внесення змін до районного бюджету Вознесенського району на 2018 рік

3.Про зменшення структури лікувально-профілактичних підрозділів Вознесенського району та затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Вознесенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вознесенської районної ради в новій редакції

4.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

5.Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

Різне.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=51225

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.