Не пропусти

Які документи повинен мати на робочому місці платник єдиного податку?

Платники єдиного податку першої — третьої груп ведуть облік у порядку, визначеному підпунктами 296.1.1 — 296.1.3 п. 296.1 ст. 296 Податкового кодексу (п. 296.1 зцієї статті).
Платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи — підприємці), які не є платниками ПДВ, ведуть Книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів (пп. 296.1.1 п. 296.1 ст. 296 Кодексу).
Форма Книги обліку доходів, порядок її ведення затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику. Для реєстрації такої Книги платники єдиного податку подають до контролюючого органу за місцем обліку примірник Книги у разі обрання способу її ведення у паперовому вигляді.

4039366e00d3d9f895ae355acefa4c35
Платники єдиного податку третьої групи, які є платниками ПДВ, ведуть облік доходів та витрат за формою та в порядку, що встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику. Для реєстрації Книги обліку доходів та витрат платники єдиного податку подають до контролюючого органу за місцем обліку примірник Книги (пп. 296.1.2 п. 296.1 ст. 296 Податкового кодексу).
Таким чином, платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками ПДВ, зберігають на робочому місці Книгу обліку доходів.
Платники єдиного податку третьої групи, які є платниками ПДВ, повинні мати на робочому місці Книгу обліку доходів та витрат.

Вознесенське відділення Очаківської ОДПІ
ГУ ДФС у Миколаївській області

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.