Не пропусти

Захист інтересів дітей-сиріт та осіб з їх числа

22 червня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олени Козуб відбулося засідання робочої групи для розгляду пропозицій щодо придбання житла у власність, соціального житла для дітей сиріт та осіб з їх числа. До складу робочої групи увійшли депутати, працівники структурних підрозділів соціальної сфери району.

image-1

Згідно з чинним законодавством України можливе придбання житла на праві власності та соціального житла лише дітям-сиротам та особам з їх числа, що надасть можливість забезпечити дітей, означеної категорії тимчасовим житлом для проживання.

Вознесенською райдержадміністрацією з метою захисту житлових прав дітей-сиріт та осіб з їх числа проведений моніторинг квартирних обліків (облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов та соціальний квартирний облік) по сільським та селищній радам.

Результатом проведеної роботи стало встановлення 11-ти житлових об’єктів для надання соціального житла та житла у власність дітям-сиротам, особам з їх числа, в м. Вознесенськ, м. Миколаїв, с. Щербані, смт.Олександрівка, с.Мартинівка Прибужанівської сільської радиВознесенського району для влаштування в подальшому 11 осіб. По кожному об’єкту робоча група надавала свої рекомендації та пропозиції щодо придбання.

Крім того, на первинному обліку служби у справах дітей є 91 дитина, які в подальшому досягатимуть 16 років та будуть взяті на квартирні обліки і в подальшому потребуватимуть забезпечення житлом для тимчасового проживання.

Проведення роботи із забезпечення житлом є вагомим внеском  у сферу захисту інтересів дітей та осіб пільгових категорій та визначено одним з пріоритетів державної політики.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=51089

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.