Не пропусти

Як довго ця війна тривала. Вшанували пам’ять жертв війни в Україні

22 червня в Україні відзначають День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни. У цей скорботний день ми згадуємо всіх безвинно загиблих, кожного, хто віддав життя за рідну землю в роки Другої Світової війни.

З цією метою, сьогодні, керівництво району в особі голови районної ради Івана Бурдіна, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Торопіна та голови громадської організації районної ради ветеранів України Раїси Захарової, представників структурних підрозділів районної державної адміністрації, делегації від установ та організацій взяли участь у покладанні квітів біля меморіалу загиблим воїнам, в парку 1 травня м. Вознесенськ.

imageimg_20180622_094526

Усе далі відходять сумнозвісні події тієї війни. Ось уже 77 років пройшло від страшної пам’ятної червневої пори, коли пролунали слова «війна», та в пам’яті людській вони залишаться назавжди.

Багато чорних днів і ночей йшов український народ шляхом війни, через труднощі і незгоди, втрати і страждання, йшов, не шкодуючи сил в ім’я Перемоги.

img_20180622_094615img_20180622_094510

Олександр Торопін виступив перед присутніми з промовою, в якій нагадав про подвиги наших земляків, про жорстоку і бездушну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо і горе на нашу українську землю.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни, Вічна і світла їм пам’ять! Вічна їм слава!

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=51072

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.