Не пропусти

Пряма трансляція чергової 57-ї сесії Вознесенської міської ради

4 комментарии

  1. Знова вкрали ролика. Щоб не бачили мешканці міста злодіяння мера і його банди оточення. Закон України Про питну воду забов язує депутатів та чиновників виконкому дбати про якість питної води, а вони продали нашу воду аесівцям. Іуди-запроданці відмовилися прийняти звернення щодо недопущення прийняття рівня Олександрівського водосховища.

  2. Administrator

    Эти жулики вырезали выступление Колесникова.

  3. БЫВАЛЫЙ

    Виступ Колєснікова таки є. Також є спітч і мера -іноватора,який прямо закликав «своїх» депутатів до утримання під час голосування і ті як телята утримались.Тим самим показали членам нашої громади як вони дбають про чистоту води,яку ми щоденно вживаемо. ГАНЬБА ТАКИМ ДЕПУТАТАМ-ІУДАМ !!!!!!!!!!!! А є ще й такий депутат Костюков який просто наплював на культурну спадщину Гарду. Як це розуміти? Мабудь зовсім мозок втратив,або ще щось.Ось таких депутатів ми породили,а тепер маємо що маємо.Ще раз ГАНЬБА!!!!!!!!

  4. БЫВАЛЫЙ

    На цієї сесії Луков знову із «своїми» депутатами вкрав більше мільйона бюджетних коштів на підвищення зарплати своїм працівникам.У нас що проблем у місті немає,гроші нікуди дівати?А на черговій сесії собі та замам з допомогою депутатів знову вкраде гроші на зарплату. Ось так мер турбується за громаду і себе не забуває та розповідає який він іноватор.Громаді карточку вознесенця,а собі та своїм працівникам підвищення зарплати на фоні зубожіння людей. А тим часом, у зв»язку з відсутністю коштів у бюджеті міста ,закриваються школи,дитсадки, скорочуються посади ,називаючи це оптимізацією.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.