Не пропусти

Пільговики Вознесенська та області отримають «живі» 110 грн. на проїзд щомісяця

На цьому тижні головою Миколаївської обласної державної адміністрації Олексієм Савченком підписано соціально важливе розпорядження про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду в області на 2018 рік у розмірі 110 грн.

1470305688-6501

Новину повідомив заступник голови Миколаївської ОДА Євген Шевченко:

«Маємо чудові новини для пільгової категорії населення Миколаївщини.

На підтримку урядової ініціативи впроваджуємо монетизацію пільг, яка усуває несправедливість нерівномірного доступу до проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, а пільговики отримують можливість витратити гроші на свій розсуд.

На цьому тижні головою Миколаївської обласної державної адміністрації Олексієм Савченком підписано соціально важливе розпорядження про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду в області на 2018 рік у розмірі 110 грн.

Відповідно до постанови Кабміну розмір щомісячної готівкової виплати затверджується обласними держадміністраціями та визначається шляхом множення середньої вартості проїзду у міському комунальному транспорті в області на 30 поїздок. Так, середня вартість проїзду у міському комунальному транспорті в області визначається станом на 1 січня календарного року як середня величина встановленої органами місцевого самоврядування вартості однієї поїздки у міському комунальному транспорті серед усіх комунальних підприємств області. Відповідно до розрахунків управління інфраструктури Миколаївської облдержадміністрації середня вартість проїзду у міському комунальному транспорті в Миколаївській області складає 3,66 грн. Таким чином, розмір щомісячної готівкової виплати складає 110,0 грн = 3,66 * 30.

Важливо, що вже цього року завдяки впровадженню монетизації пільгового проїзду, всі категорії пільговиків, а це близько 310 тисяч осіб — зможуть отримати грошову компенсацію у визначеному розмірі.

Це надає можливість поставити усіх пільговиків у рівні умови і справедливо охопити усіх пільговиків передбаченою законодавством допомогою.

Крім того, органи місцевого самоврядування при вирішенні питань щодо фінансування пільг за рахунок місцевих бюджетів зможуть надати громадянам додатковий ресурс для проїзду.

Впевнений, об’єднавши зусилля зможемо вирішити усі соціально важливі виклики!»

http://www.nikpravda.com.ua/pilgoviki-mikolayivshhini-otrimayut-zhivi-groshi-na-proyizd/

1 комментарий

  1. Саакашвилли

    Вот она, манна, небесная!!! ЗаживемЪ!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.