Не пропусти

Звернення міського голови Віталія Лукова до громади!

В продовження розмови про дороги доводжу до відома громади інформацію щодо проведення заходів із забезпечення безпеки руху. У квітні 2017 року ФОП Загреба В.С. на замовлення Вознесенської міської ради було проведено комплексне дослідження безпеки руху в нашому місті. Вознесенськ — одне з небагатьох міст України, яке може «похвалитися» подібного роду аналізом. Проектною організацію було зроблено швидкісний аналіз та аналіз дорожньо-транспортних пригод по всьому місту, тож завдяки цьому маємо професійні технічні умови, виготовлені ліцензованою компанією.

Наразі ведуться перемовини зі Службою автомобільних доріг у Миколаївській області щодо спільної роботи в реалізації рекомендацій для забезпечення безпечного пересування по місту, враховуючи останні європейські стандарти. Планується виділення коштів з міського бюджету на виготовлення проектної документації, яка, скоріш за все, коштуватиме не одну сотню тисяч гривень. В проект будуть включені європейські норми та стандарти, котрі природнім чином спонукають водія до зменшення швидкості та дотримання правил дорожнього руху, наприклад такі як – круговий рух на перехрестях, спеціальна дорожня розмітка, «острівки безпеки» тощо.

Але наголошую на тому, що роботи щодо капітального ремонту доріг, включаючи рекомендовані іноземні практики для дотримання безпеки дорожнього руху, які надала вищевказана проектна організація, місто зможе розпочати тільки після заміни колектору! Можливо, хтось скаже, що для міста немає значення, коли завершаться роботи по колектору, адже ремонт вулиці Київської має здійснити Служба автомобільних доріг в Миколаївській області. Насправді це не так, бо під час ремонту колектору будуть задіяні, в якості об’їзних, багато вулиць міста, за які несе відповідальність міська влада. Тому було б нерозумно зараз виконувати капітальний ремонт доріг, а потім розривати їх, проводячи заміну колектору або розбивати великовантажними машинами під час об’їзду.

З урахуванням цього фактору прошу батьків провести профілактичні бесіди з дітьми щодо дотримання ними Правил дорожнього руху. Та й дорослим треба не забувати про безпеку на дорогах, адже коли через ДТП калічаться та гинуть люди, вже неважливо, хто винуватець пригоди. Маю надію, що громада зможе реалізувати технічні умови фахівців, завдяки чому дорожній рух в місті стане безпечним.

Міський голова

Віталій Луков

http://voz.gov.ua/vtannya-zvernennya-ntervyu-mskogo-golovi/576-zvernennia-miskogo-golovy-vitaliia-lukova-do-gromady.html

2 комментарии

  1. Саакашвилли

    Да за…ал ты уже!!! Сколько это будет продолжаться? Скажи честно «Никогда! Пока я мэр, никогда не будет тут дороги!!» Зачем тратить бешенные деньги на аудит, если никто после аудита делать не собирается. Рекомендации. Советы. Предложения. Это все, что нам могут предложить. У меня есть встречное предложение (рекомендация, совет) — вали в отставку!!! Вместе с коллектором и аудитом!!

  2. Внимательный

    как долго вы будете зарывать в землю свой коллектор? у вас как ни ремонт дорог, так сразу вы за коллектор кидаетесь? неужели за столько лет не возможно было этот вопрос решить? а? полномочий ведь уже достаточно для решения данного вопроса посредством местного совета и бюджета? или приворовывать намного целесообразнее для всей цепочки исполнителей нежели сделать раз и гордиться своим успехом?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.