Не пропусти

Зустріч з перевізником ТДВ «Вознесенськавтотранс»

20 червня заступник голови райдержадміністрації Олена Козуб провела робочу нараду з представником ТДВ «Вознесенськавтотранс» Надією Батюк. В нараді взяли участь Олександр Калина, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму райдержадміністрації та  Олександрівський  селищний голова Микола Бензар.

На нараді розглянуто  звернення від жителів селища Олександрівки стосовно  оптимізації руху автобусу по  маршруту  «Вознесенськ – Олександрівка» та питання відправлення автобусу з автостанції «Південна» (біля магазину АТБ).

image

З даного приводу представник ТДВ «Вознесенськавтотранс»  повідомила, що з 1 липня поточного року питання  щодо зупинок по вул..Першотравневій та вул.. Покровській  буде вирішено та  автобуси будуть здійснюватися рух  через вищевказані вулиці.

Також Олена Козуб обговорила з Надією Батюк питання зупинок приміських автобусів ТДВ «Вознесенськавтотранс». Відповідно до ст..32 Закону України «Про автомобільний транспорт» відправлення чи прибуття автобусів на приміських, міжміських та міжнародних автобусних маршрутів загального користування здійснюється тільки з автостанцій. Вознесенською райдержадміністрацією –  укладено договір на обслуговування пасажирів та перевізників  з ТОВ «Південні автовокзали» автостанція «Вознесенськ-Південна» (приміська) за адресою м.Вознесенськ вул..Челюскінців, 15, тому необхідно забезпечити відправлення автобусів з сертифікованої автостанції

За результатами зустрічі надано відповідні доручення та встановлено терміни їх виконання.

img_20180620_085931

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=50970

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.