Не пропусти

Літо – гаряча пора відпочинку й оздоровлення дітей

Право кожної дитини на оздоровлення і відпочинок гарантовано державою. Організоване оздоровлення та відпочинок забезпечує поліпшення стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, зайнятість у період канікул, запобігає їх бездоглядності, дає можливість продовжити виховний процес та розвиток творчих здібностей.

З 17-18 червня 8 дітей району отримали можливість оздоровитися та відпочити на базі відпочинку «Маяк» с. Рибаківка та дитячого оздоровчого закладу «Динамо» м. Очаків. Це діти пільгової категорії: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти учасників бойових дій, діти з багатодітних та малозабезпечених родин.

image

Оздоровча кампанія 2018 року триває. Попереду два місяці літніх канікул, тож хочеться побажати юним дітлахам цікавого, змістовного, приємного відпочинку, нових друзів і незабутніх яскравих вражень.

Відділом культури, молоді та спорту райдержадміністрації буде продовжено оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. За більш детальною інформацією звертайтесь у відділ культури, молоді та спорту (адреса: пл.. Центральна, 1, райдержадміністрація, 4 поверх, каб. 41. тел. 4 20 88).

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=50938

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.