Не пропусти

Вознесенській ЦНАП у 2018р. один з найгірших у області серед міських центрів

За січень-травень 2018 року центрами надання адміністративних послуг Миколаївської області надано більше 132 тисяч послуг.

Серед міських центрів надання адміністративних послуг лідером за кількістю наданих адміністративних послуг є ЦНАП м. Миколаєва (близько 45,4 тисяч послуг). На другому місці ЦНАП м. Первомайська (більше 11 тисяч послуг), а на третьому ЦНАП м. Южноукраїнська (більше 11 тисяч послуг).

Серед центрів надання адміністративних послуг, утворених при райдержадміністраціях, на першому місці ЦНАП при Миколаївській РДА: 4719 послуг.  Друге та третє місце посіли відповідно ЦНАП у Березнегуватському районі (3676 послуг) та ЦНАП у Снігурівському районі  (3584 послуги).

Нагадаємо, що Миколаївщина є лідером в країні за кількістю видів адміністративних послуг, що надаються в районах. На сьогодні ЦНАПи Миколаївщини надають 178 видів адміністративних послуг.

За словами очільника області – Олексія Савченка, минулого року Миколаївська область стала першим регіоном країни, де завдяки облдержадміністрації було створено центр обробки та збереження даних (дата-центр), який відповідає усім сучасним нормам та стандартам. “Нам вдалося залучити 5,7 млн грн для реалізації цього проекту, що дозволяє використовувати у роботі наших центрів надання адміністративних послуг хмарні технології”, — зазначив голова ОДА.

Крім того, Олексій Савченко акцентував увагу на тому, що Миколаївська область є однією з чотирьох областей в Україні, що запровадили єдиний документообіг між центрами надання адміністративних послуг та суб’єктами надання послуг.

ПОРТАЛ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

http://e-admin.mk.gov.ua/_Layouts/Information/pgnCenterServicesAll.aspx

screenshot_2screenshot_1

http://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=50882

1 комментарий

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.