Не пропусти

Відбулась нарада із спеціалістами-землевпорядниками району

19 червня відбулася чергова нарада із землевпорядниками сільських та селищної рад  під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олени Козуб, начальника відділу у Вознесенському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Костянтина Расстьоби, начальника відділу фінансів виробничої сфери фінансового управління райдержадміністрації – Наталії Барановської, представника Вознесенського відділення Очаківської ОДПІ- В. Пузик.

image

Нарада була проведена, з метою забезпечення якісного проведення компанії декларування громадянами доходів отриманих у 2017 році та як наслідок отримання додаткових надходжень податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів, а також з метою уточнення переліку громадян, що проживають на території громади та сільських рад та не надали інформацію про майновий склад та доходи.

В ході наради ознайомлено присутніх із змінами в  земельному законодавстві та розглядались інші земельні питання. За підсумками наради надано відповідні доручення землевпорядникам сільських та селищної рад.

img_20180619_090944

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=50894

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.