Не пропусти

Розяснення, щодо статті «Вознесенській ЦНАП у 2018р. один з найгірших у області серед міських центрів»

       В статі малось наувазі, не загальні показники наданих послуг.
А кількість видів послуг, по цьому показнику Вознесенській ЦНАП один найгірших в області, не тількі серед міст, а серед районів області.
Нагадаємо, що ЦНАП Вознесенська надає біля 140 видів послув, тим часом як по області середній показник 190, а більшість міськіх ЦНАПів області надають  більше 200 видів послуг.
       Також, Мінрегіонрозвитку інформує, що ЦНАПи в Україні, надають  від 60 до 600 видів послуг. В містах обласного значення таких як, Вознесенськ ЦНАПИи мають надавати не меньше 300 видів послуг.
      Отже, кількість видів послуг, що надає Вознесенській ЦНАП, катострофічна мала за загальноукраїнськими мірками, та низька за обласними, для його задовільної роботи. Існування таких «малопродуктивних» ЦНАПів в містах обласного значення, з кількістю послуг менше 300, визнано недоцільним.
      Крім того, ми не стверджували в статті, що Вознесенській ЦНАП найгірший в області ЦНАП, як помилково стверджує керуюча справами Виконкому Сербенюк Наталя Миколаївна. Ми стверджували, що Вознесенській ЦНАП «один з найгірших в області серед міськіх», проте зараз цей ЦНАП дійсно є не найгіршим в області, а займає передостанні місця за кількістю видів послуг, і «падати» є куди.
     Сподіваємость, що в подальшому міська влада буде більш адекватно сприймати, обєктивну критику.

Назва центра: Центр надання адміністративних послуг у м. Вознесенську Вознесенської міської ради

Тип центра: Міський

Телефон: (05134) 3-27-09

Поштова адреса: 56500, Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14

Розпорядок роботи: Понеділок: 8:00 – 20:00; Вівторок: 8:00 – 17:00; Середа: 8:00 – 17:00; Четвер: 8:00 – 17:00; П’ятниця: 8:00 – 16:00;

Електронна адреса: cnapvoznesensk@gmail.com

WEB-сайт:http://voz.gov.ua

Найменування ради або райдержадміністрації: Вознесенська міська рада

За січень-травень 2018 року центрами надання адміністративних послуг Миколаївської області надано більше 132 тисяч послуг.

Серед міських центрів надання адміністративних послуг лідером за кількістю наданих адміністративних послуг є ЦНАП м. Миколаєва (близько 45,4 тисяч послуг). На другому місці ЦНАП м. Первомайська (більше 11 тисяч послуг), а на третьому ЦНАП м. Южноукраїнська (більше 11 тисяч послуг).

Серед центрів надання адміністративних послуг, утворених при райдержадміністраціях, на першому місці ЦНАП при Миколаївській РДА: 4719 послуг.  Друге та третє місце посіли відповідно ЦНАП у Березнегуватському районі (3676 послуг) та ЦНАП у Снігурівському районі  (3584 послуги).

Нагадаємо, що Миколаївщина є лідером в країні за кількістю видів адміністративних послуг, що надаються в районах. На сьогодні ЦНАПи Миколаївщини надають 178 видів адміністративних послуг.

За словами очільника області – Олексія Савченка, минулого року Миколаївська область стала першим регіоном країни, де завдяки облдержадміністрації було створено центр обробки та збереження даних (дата-центр), який відповідає усім сучасним нормам та стандартам. “Нам вдалося залучити 5,7 млн грн для реалізації цього проекту, що дозволяє використовувати у роботі наших центрів надання адміністративних послуг хмарні технології”, — зазначив голова ОДА.

Крім того, Олексій Савченко акцентував увагу на тому, що Миколаївська область є однією з чотирьох областей в Україні, що запровадили єдиний документообіг між центрами надання адміністративних послуг та суб’єктами надання послуг.

ПОРТАЛ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

http://e-admin.mk.gov.ua/_Layouts/Information/pgnCenterServicesAll.aspx

screenshot_2screenshot_1

http://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=50882

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.