Не пропусти

Проект «U-LEAD з Європою» у Вознесенську

14 червня 2018 р. регіональні представники програми «U-LEAD з Європою» — координатор П.В. Макаренко та спеціаліст Л.П. Мураховська відвідали Центр надання адміністративних послуг у м.Вознесенську, де мали нагоду познайомитися з роботою управління надання адміністративних послуг апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради.

Нагадаємо, що у березні 2018р. команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила відбір проектів для надання допомоги на модернізацію та створення центрів надання адміністративних послуг. Комісія з відбору Програми «U-LEAD з Європою», у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку, проаналізувала майже 250 заявок від органів місцевого самоврядування, які були допущені до розгляду, та відібрала 150 кандидатів до участі в Програмі. Серед них — Центр надання адміністративних послуг у м. Вознесенську.

Під час робочої зустрічі з міським головою В.Д. Луковим, секретарем Вознесенської міської ради Л.М. Торжинською, заступниками міського голови з питань виконавчих органів ради Ю.О. Сметаною та Ю.В. Путієм, керуючим справами виконавчого комітету Вознесенської міської ради Н.М. Сербенюк, представниками виконавчих органів Вознесенської міської ради, головою постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій О.Г. Вдовіченко, керівником апарату Вознесенської районної державної адміністрації О.О. Торопіним, представником Вознесенської міської громадської організації «Агентство економічного розвитку» О. Заворотченко були обговорені стан і потреби громади стосовно модернізації Центру в період децентралізації.

Координатор П.В. Макаренко презентував присутнім проект створення/модернізації ЦНАПу в рамках Програми «U-LEAD з Європою». Під час презентації розповів про мету і завдання Програми, про успішний досвід модернізації ЦНАП по всій Україні, про подальшу співпрацю щодо реалізації проекту в м. Вознесенськ.

У результаті цього робочого візиту визначені заходи з реалізації проекту «U-LEAD з Європою» в м. Вознесенську в частині  модернізації Центру надання адміністративних послуг та покращення якості надання адміністративних послуг для населення.

Управління надання адміністративних послуг

апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради

  • http://voz.gov.ua/novini/564-proekt-u-lead-z-yevropoiu-u-voznesensku.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.