Не пропусти

До уваги батьків школярів загальноосвітніх шкіл міста!

1529321025_dovidka-z-mistsya-roboti

Ваші діти – школярі раз на рік проходять обов’язковий медичний профілактичний огляд.

Порядок та  періодичність таких оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів затверджена Наказом МОЗ України № 682 від 16.08.2010 р. «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів».

Нагадуємо, що довідка про стан здоров’я школяра (форма № 086-1/о) дійсна протягом одного календарного року та не прив’язана до 1 вересня, не треба чекати серпня місяця для того, щоб ваш школяр або школярка пройшли медичний огляд і отримали «Довідку учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду». Саме зараз, коли немає підвищеного рівня простудних захворювань, для планового огляду учнів рекомендуємо батькам записатись по телефону до сімейного лікаря на визначений день та час.

В резервний час протягом робочого дня цю роботу виконати неможливо, адже саме цей час відведений для прийому хворих, яким потрібен терміновий огляд у той же день та надання йому невідкладної допомоги.

Виписка пільгових рецептів за державною програмою «Доступні ліки» також проводиться в плановому порядку з попереднім записом, а не в резервний час.

Сектор з питань ОЗ УСЗН ВМР

http://voz.gov.ua/ohorona-zdorovya/543-do-uvagy-batkiv-shkoliariv-zagalnoosvitnih-shkil-mista.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.