Не пропусти

Вознесенські поліцейські розшукали неповнолітніх братів-втікачів, від яких відмовився батько

Щоб знайти дітей, спочатку батько хлопчиків звернувся по допомогу до поліції, а, коли правоохоронці привезли втікачів додому, написав від синів відмову. 

Повідомлення про зникнення двох хлопчиків, рідних братів дев’яти та десяти років, надійшло до поліції Вознесенщини 14 червня вже ввечері. З дому вони пішли ще вранці.

На пошуки неповнолітніх був зорієнтований увесь особовий склад поліції Вознесенського району.

Правоохоронці почали перевіряти можливі місця перебування підлітків і вже невдовзі знайшли хлопчиків. Вони просто гралися на сусідній вулиці села.

Зі слів братів, вони вирішили піти з дому та у подальшому жити окремо через небажання мешкати разом із новою дружиною батька та її неналежне, на думку хлопчиків, ставлення до них.

Після того, як правоохоронці привезли втікачів додому, їхній батько написав відмову виховувати своїх дітей, тому зараз брати перебувають у дитячому притулку.

Поліцейські провели з хлопчиками профілактичну бесіду про неприпустимість самовільного залишення місця мешкання без дозволу відповідальної особи, а батько неповнолітніх нестиме адміністративну відповідальність за невиконання обов’язків щодо виховання своїх дітей (ст. 184 КУпАП)

Питання щодо позбавлення чоловіка батьківських обов’язків вирішується.

Відділ комунікації поліції
Миколаївської області

https://bit.ly/2HQcLXG

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.