Не пропусти

Вознесенськ відвідали представники Програми ЄС «Мери за Економічне Зростання»

12 червня, в рамках інформаційно-моніторингового візиту, місто відвідали Координатор Програми ЄС «Мери за Економічне Зростання» в Україні Олександр Цепко та радник Програми Павло Касьянов. Метою робочого візиту було особисто познайомитися з місцевими фахівцями, які займаються економічним розвитком громади та розробкою відповідного плану МЕР.

Олександр Цепко розповів присутнім, що вищевказаний проект реалізується у 6 країнах світу: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна, тематикою якого є саме місцевий економічний розвиток. У січні 2018 року 6 громад з України вже отримали кошти на реалізацію власних проектів, тож у Вознесенська є реальні можливості стати одним із переможців та залучити кошти ЄС в свою громаду.

Місцеві фахівці з хвилюванням озвучили свої думки щодо тем для участі у проекті, а саме – розвиток домашнього овочівництва та ягідництва з побудовою показового майданчика та закупкою холодильного обладнання; створення місцевого фонду енергоефективності та розвиток туристичної сфери.

Експерти Програми ЄС «Мери за Економічне Зростання» уважно заслухавши напрацювання надали слушні поради робочій групи та визначилися з двома пріоритетними темами, які, на їх розсуд, могла б гідно оцінити Європейська комісія.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 • http://voz.gov.ua/novini/535-voznesensk-vdvdali-predstavniki-programi-yes-meri-za-ekonomchne-zrostannya.html

3 комментарии

 1. порохобот

  я не понимаю смысла этого саммита. Как то Инноватор высказался, что голова не отвечает за экономику в городе, мол и так много проблем, но что мы видим Меры за економичне зростання, сюр какой то. Опять же удивляет набор актеров присутствующих за столом — Кисилева, Вдовиченко, Москаленко, Миняйло и Торжинская??? Кто эти люди? Какое отношение они имеют к экономике города? К економічному зростанню? Почему там нет ни одного руководителя промышленного предприятия? Людей из сектора реальной экономики?
  А вот это просто умилило — Місцеві фахівці з хвилюванням озвучили свої думки щодо тем для участі у проекті, а саме – розвиток домашнього овочівництва та ягідництва з побудовою показового майданчика та закупкою холодильного обладнання
  БожеЮ как же это мелко! Какой нищий умом человек, мог это сказать? Как же, наверное, ржали высокие гости с этих овец! Да уж, инноватора окружают достойные овцы. Браво луковой каманде!

 2. БЫВАЛЫЙ

  Да уж ,и сказать-то нечего.

 3. ивахненко виктор

  Браво!! Аплодируем стоя ( при просмотре футбольного матча))) Особенно умиляет—прям до слез-)) участие г-жи Торжинской)))

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.