Не пропусти

Виїзний прийом громадян директором департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації у Вознесенському районі

14 червня директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Оксана Єльчієва провела особистий виїзний прийом громадян у Вознесенському районі.

На особистий прийом звернулася 1 жителька Вознесенського району із села Прибужани — Мунтян Т.С.. У зверненні було порушено питання про отримання готівки по субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Було надано роз’яснення що заявниця отримає кошти по мірі їх надходження з державного бюджету, крім того заявниці було запропоновано подати документи на одноразову матеріальну допомогу.

imageimg_20180614_115136

В актовому залі Вознесенської райдержадміністрації директором департаменту Оксаною Єльчієвою було проведено спільну нараду з керівниками установ соціального захисту населення міста Вознесенська та Вознесенського району та їх заступниками. На нараді були присутні:

заступник голови Вознесенської райдержадміністрації О.Козуб,

заступник Вознесенського міського голови Ю.Путій,

начальник управління соціального захисту населення Вознесенської райдержадміністрації А.Житник,

начальник відділу управління персоналом, організаційно-методичної роботи та контролю управління соціального захисту населення Вознесенської райдержадміністрації Ю.Соломічева,

начальник управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради І.Шишляннікова,

заступник начальника управління – начальник відділу соціальних виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради Н.Клименко,

директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вознесенського району Н.Наконечна,

директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування м.Вознесенська» Л.Коваленко,

завідувач відділення соціальної допомоги вдома КУ «ТЦ соціального обслуговування м.Вознесенська» А.Краснікова,

директор КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Вознесенська» Т.Горлова,

директор Вознесенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.Лукова,

директор Вознесенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради Т.Петрушкова,

директор КУ «Центр надання соціальних послуг Олександрівської селищної ради» Т.Божко.

img_20180614_132401img_20180614_132415

Під час наради присутні розглянули важливі питання, зокрема: порядок призначення субсидії. Нові аспекти; заключення договорів з підприємствами для забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації; забезпечення організації оздоровлення та відпочинку на базах відпочинку санаторно-курортних закладах дітей, учасників АТО на сході України та членів їх сімей; забезпечення безперешкодного доступу до обєктів соц.інфраструктури маломобільних груп населення; роботу інспекторів з праці та території міста, району та ОТГ; легалізацію зайнятості; призначення державних соціальних допомог; забезпечення створення нових робочих місць; здійснення контролю за роботою зі зверненнями громадян; забезпечення житлом інвалідів війни; пільгове перевезення пільгової категорії громадян. Монетизація; взаємодію установ соціального захисту населення з ОТГ.

В ході наради директор департаменту Оксана Єльчієва наголосила, що робота міста і району з питань соціального захисту проводиться на належному рівні, запропонувала присутнім у разі виникнення проблемних питань, звертатися до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за допомогою та роз’ясненнями. Також виступаюча закликала присутніх до співпраці, проведення спільних нарад, засідань, з метою покращення роботи з питань соціального захисту населення і в місті, і в районі, і в ОТГ. Також директор департаменту звернулася до директора КУ «Центр надання соціальних послуг Олександрівської селищної ради» Т.Божко щодо забезпечення достатнього фінансування роботи відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання у випадку його передачі на баланс ОТГ від територіального центру.

Після наради Оксана Русланівна  відвідала Олександрівське відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вознесенського району.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=50709

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.