Не пропусти

Медиків району привітали із професійним святом

Традиційно в третю неділю червня в Україні вшановують людей, які присвятили себе благородній справі збереження життя і здоров’я співгромадян. День медичного працівника давно вийшов за межі суто професійного свята, адже в світі немає жодної людини, яка хоча б раз у житті не зверталася за допомогою до лікарів. І саме цього дня працівники сфери охорони здоров’я по-особливому відчувають свою необхідність і значущість, пишаються своєю професією, своїми успіхами й досягненнями.

Напередодні Дня медичного працівника у Вознесенській райдержадміністрації відбувся урочистий захід. Щиро подякували медикам за самовідданість, високий професіоналізм, сумлінну працю та вірність покликанню керівник апарату райдержадміністрації Олександр Торопін, голова районної ради Іван Бурдін та в.о. головного лікаря Василь Кохан.

Кращим медичним працівникам за вагомий особистий внесок у розвиток галузі вручили грамоти районної ради, райдержадміністрації та КНП «Вознесенський РЦ ПМСД».

Працівники районного організаційно — методичного центру народної творчості та організаційної роботи відділу культури, молоді та спорту порадували представників медичної сфери музичними привітаннями.

 image

img_6153

img_6154

img_6166

img_6206

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=50664

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.