Не пропусти

Рятувальники б’ють на сполох – почастішали випадки загибелі людей на воді

Літо у самому розпалі і надворі встановилася спекотна погода. Громадяни все частіше шукають порятунку від спеки біля водних об’єктів та нажаль забувають про безпеку. І така необачність все частіше стала призводити до трагедії.
Як приклад, лише за одну добу, 10 червня, вода забрала два життя.  Спочатку в акваторії Дніпро-Бузького лиману в  мікрорайоні Намив м. Миколаєва по вул. Леваневців, 4 очевидцями виявлено тіло хлопця 1995 р.н. А приблизно через дві години у тому ж Дніпро-Бузькому лимані, в районі пірса по  вул. Лазурна 4, виявлено тіло загиблого чоловіка на вигляд приблизно 30-40 рр.
Варто зазначити, що двома днями раніше рятувальники Миколаївщини повідомляли про подію, яка сталася також саме тут, в акваторії лиману. Мова йшла про загибель 25-ти річного хлопця, тіло якого виявили водолази ДСНС.

Така ситуація викликає занепокоєння, адже літо тільки-но розпочалося, а щотижня реєструються надзвичайні події на водних об’єктах нашої області. Шановні громадяни! Пам’ятайте – порушення правил безпеки на воді призводить до трагічних наслідків. За жодних умов не можна купатися в незнайомих та не обладнаних для цього належним чином місцях. Небезпечно заходити у воду в нетверезому стані, пірнати з мостів, на мілководді та після тривалого перебування на сонці. Не влаштовуйте небезпечні ігри на воді, контролюйте ігри дітей. Розраховуйте свої сили та не запливайте далеко, уникайте води зі швидкою течією.
Запам’ятайте усім відомий вислів: «Вода не пробачає помилок!»

листовка вода.jpg

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

http://mk.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/16061.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.