Не пропусти

В Олександрівці та на прилеглій території встановлені тимчасові карантинні обмеження

Про запровадження карантинних обмежень по сказу тварин на територію смт. Олександрівка, з прилеглими до нього угіддями обговорили на позаплановому засіданні  надзвичайної протиепізоотичної комісії, яка відбулася 8 червня за участі першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяни Панової.

image

До Вознесенської ЦРЛ звернувся житель селища Олександрівка за медичною допомогою з діагнозом подряпина кінцівки від лисиці. Зі слів постраждалого було встановлено, що він йшов по вулиці зі своєю собакою і на них напала агресивна лисиця, яка потім накинулася на собаку, розгніваний власник лисицю вбив та  закопав. Громадянину було вказано на те щоб труп вбитої лисиці викопати та дослідити на сказ. За результатами дослідження трупу вбитої лисиці, було встановлено діагноз сказ. Попередні випадки сказу в даному населеному пункті  було зареєстровано в лютому місяці 2018 році.

Члени комісії одноголосно прийняли рішення щодо оголошення  карантинних обмежень в селищі Олександрівка  з прилеглими до нього угіддями з 7 червня п.р.

Профілактичні щеплення собак та котів по смт. Олександрівка проводилися на протязі 2018 року в лютому місяці, подвірно обстежено – 1337 дворів,  піддано щепленню проти сказу собак – 610 голів, котів – 390 голів.

По населеному пункту організовано медпрацівниками подвірні обходи по вулицях з метою виявлення укушених осіб.

img_20180608_080647

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=50444

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.