Не пропусти

«Сімейний підряд» у відділі ведення Реестру виборців виконкому Вознесенська або філія ПАРТІЇ «НАША ЗЕМЛЯ»

Цікавими виявились подробиці кадрових «перестоновок», у відділі  ведення Реестру виборців виконкому Вознесенська.

Так раніше, очолювала відділ Добріца Ірина Василівна, однак вона пішла у дикретну відпустку і її обовязки тепер виконує…. її чоловік, Добріца Євген Володимирович.

Формально порушень не має, однак Добріца Євген Володимирович має звільнитись після виходу дружини з дикретної відпустки.

screenshot_1

screenshot_4

Також пікантним, є те що працівникі відділу  ведення Реестру виборців виконкому Вознесенська, є не просто «палкими» прихильниками партії «НАША ЗЕМЛЯ», а по черзі очолюють МИКОЛАЇВСЬКУ ОБЛАСНУ ОРГАНІЗАЦІЮ  ПАРТІЇ «НАША ЗЕМЛЯ».

Спочатку її керівником була, Добріца І.В., потім обласний осередок партії очолила головний спеціаліст відділу Сережко Олена Вікторівна. І лише в 2018 році Сережко О.В., перестала бути керівником вказаного осередку партії.

Звичайно, це не заборонено законодавством.

Однак нагадаємо, що партія «НАША ЗЕМЛЯ» періодично потрапляє у скандали, її звинувачують у тому що це бізнес-проект по зароблянню грошей, а саме «продажу» місць у виборчих комісіях та інших виборцих органах. Партія «НАША ЗЕМЛЯ» активно висуває своїх членів у різні робочі виборчі органи, однак кандидатів на вибори не виставляє, що наводить експертів на думки про банальний продаж партією, свої місць у виборчих органах.

screenshot_5screenshot_6

Керівництво партії:

Василевич Ольга Володимирівна. 1981 року народження. Приватний підприємець. Голова Партії, член Вищої ради Партії , член Президії Вищої ради Партії.

Адреса: 04114, м.Київ, Оболонський район, ВУЛИЦЯ МАКІЇВСЬКА, будинок 4, нежиле приміщення №1 В ЛІТЕРА «А».

Також читаємо матеріал:

ЩО РОБЛЯТЬ НА ВИБОРАХ ПАРТІЇ, ЯКІ НЕ МАЮТЬ ЖОДНОГО КАНДИДАТА

http://www.dsnews.ua/politics/shcho-roblyat-na-viborah-partiyi-yaki-ne-mayut-zhodnogo-kandidata-09102015160700

1 комментарий

  1. Татьяна

    Справедливости ради хочу отметить, что Евгений Добрица выполняет обязанности начальника отдела Реестра избирателей не как муж Ирины Добрицы, а как специалист этого отдела, который работал в этом отделе до учебы в Академии управления при Президенте Украины. После возвращения из учебы он был назначен руководителем другого отдела. При появлении вакансии он и был назначен в тот отдел, где имел соответствующий опыт и компетенцию. Поэтому сомневаться в его профессиональных качествах нет причины.
    А браки среди сотрудников трудовых коллективов еще никто не запрещал!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.